Ostre koło - piknik rowerowy Radia Wrocław [KONKURS]

GN | Utworzono: 2023-04-27 14:12 | Zmodyfikowano: 2023-04-27 14:43
Ostre koło - piknik rowerowy Radia Wrocław [KONKURS] - fot. RW
fot. RW

Już od piątku 28 kwietnia do 4 maja słuchając Radia Wrocław można wygrać wypełnione gadżetami torby piknikowe. W torbach znajdziecie: radioodbiornik oraz dwa kubki, dwie bandany i dwie pary rowerowych skarpet. Ale to nie wszystko. W torbach nie zabraknie też zestawu pysznych kanapek i napojów dla całej rodziny, przygotowanych specjalnie na Piknik Radia Wrocław.

Torby piknikowe do wygrania w konkursie SMS-owym od 28 kwietnia do 4 maja. Aby wziąć w nim udział należy wysłać SMS z hasłem: "RW PIKNIK imię i nazwisko" na numer 72280 (koszt SMS: 2 zł + VAT), zawierając w treści także odpowiedź na pytanie z anteny Radia Wrocław.

7 maja na Polanie Popowickiej od godziny 11.00 do 15.00 spotkamy się z Wami na rowerowym pikniku. Przyjedźcie do nas ze znajomymi i rodzinami. Gwarantujemy dobrą zabawę, ciekawe rozmowy i fantastyczne konkursy. Zagramy też stamtąd specjalne wydanie programu Ostre Koło. Z zaproszonymi ekspertami i gośćmi porozmawiamy o nowych rowerowych inwestycjach w mieście ze szczególnym uwzględnieniem Popowic, o zielonej ofensywie we Wrocławiu i o nowych inwestycjach rowerowych.

Podczas pikniku wręczymy też pierwszy z dziesięciu wysokiej klasy gravel marki Felt. Szczegóły konkursu na stronie radiowroclaw.pl

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Na Piknik Rowerowy Radia Wrocław na Polanie Popowickiej zaprasza Miasto Wrocław

www.wroclaw.pl

Partnerem pikniku Radia Wrocław jest bistro ODRANA w hotelu Gem

www.odrana.pl


 

Reklama
Załączniki

Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Paweł z Kraszewskiego2023-05-07 21:36:10 z adresu IP: (2a00:f41:70f2:3fe5:301b:x:x:x)
Brakuje mi tu więceĵ zdjęć, które były wykonane przez organizatorów na dzisiejszej Polanie Popowickiej. Chciałem się pochwalić znajomym, że wygrałem radio od Radia Wrocław 102,3 FM.