Ostatni etap przebudowy węzła ciepłowniczego wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu

Jakub Dworzecki, BM, materiały prasowe | Utworzono: 2023-08-06 07:00 | Zmodyfikowano: 2023-08-05 21:57
Ostatni etap przebudowy węzła ciepłowniczego wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu - fot:  archiwum Radia Wrocław
fot: archiwum Radia Wrocław

Przebudowa sieci ciepłowniczej na Kazimierza Wielkiego wkracza w ostatni etap, który rozpocznie się 6 sierpnia. Kierowcy będą musieli zwracać uwagę na znaki drogowe. Komunikacja miejska kursować będzie bez zmian.

- Kolejne zmiany w organizacji ruchu  potrwają do końca wakacji - mówi Radiu Wrocław Tomasz Sikora z magistratu:

- Prace prowadzone będą na ostatnim, nieremontowanym dotąd odcinku, czyli od ul. Krupniczej do ul. Zamkowej. Według zapewnień Fortum, która organizuje ten remont, powinny skończyć się wraz z końcem wakacji.

- Musimy spodziewać się utrudnień w ruchu - dodaje Tomasz Sikora:

- Kolejny i ostatni jednocześnie etap remontu Kazimierza Wielkiego robiony przez ciepłowników z Fortum. Od Krupniczej do Zamkowej - na tym odcinku wymienione zostanie 300 metrów instalacji.

Ulicą Kazimierza Wielkiego pojedziemy w obu kierunkach, a utrudnienia czekają kierowców jadących w kierunku wschodnim, jadących jezdnią południową. Jezdnia będzie zwężona od ulicy Krupniczej dla skręcających w prawo, z Krupniczej jedziemy tylko w prawo.

Z kolei kierowcy jadący z ulicy Ruskiej w kierunku wschodnim - pojadą pod prąd. Fortum odpowiedzialny za przebudowę niemal kilometrowego odcinka sieci ciepłowniczej w ulicy Kazimierza Wielkiego, prowadzi prace etapami.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.