Oferta Orange Flex – korzystne promocje dla nowych użytkowników

Radio Wrocław | Utworzono: 2024-01-09 14:27 | Zmodyfikowano: 2024-01-09 14:28
Dodaj do Wykop.pl
Oferta Orange Flex – korzystne promocje dla nowych użytkowników - Materiał Sponsora/ fot. unsplash.com
Materiał Sponsora/ fot. unsplash.com


Orange Flex – co to jest?

Orange Flex stawia na swobodę i korzyści dla użytkowników. Nie ma tu długiej umowy, której nie da się zakończyć, za to są: automatyczne płatności kartą lub BLIKIEM, pełna samoobsługa oferty za pomocą aplikacji, możliwość zmiany planu nawet raz w miesiącu, eSIM, dodatkowe karty do smartwatcha czy tabletu za 0 zł i parę innych przydatnych opcji.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem szukającym oszczędności, czy profesjonalistą potrzebującym niezawodnej sieci z wygodną obsługą – Orange Flex ma coś dla każdego! Jeśli szukasz nowoczesnej oferty komórkowej, która dopasowuje się do Ciebie, sprawdź promocje dla dołączających do Orange Flex po raz pierwszy: https://flex.orange.pl/promocje/pierwszy-raz-flex


Dlaczego warto być w Orange Flex:

 • Swoboda wyboru i elastyczność.  To jeden z najważniejszych atutów subskrypcji w Orange Flex – wybór planu w momencie przenoszenia numeru do tego operatora nie oznacza, że podpisujesz cyrograf na lata. Jeśli za miesiąc okaże się, że potrzebujesz więcej (lub mniej) gigabajtów internetu – wystarczy parę kliknięć w aplikacji i sprawa załatwiona. Plan możesz zmieniać nawet raz na okres rozliczeniowy.
 • Aplikacja Orange Flex – łatwo zarządzasz swoim kontem. Dodatkowym atutem jest intuicyjna aplikacja Orange Flex, dzięki której zarządzanie Twoim kontem staje się dziecinnie proste. Przeniesienie numeru lub zamówienie nowego odbywa się właśnie za pomocą aplikacji – bez czekania w salonie, bez kontaktu z infolinią, a nawet bez kuriera, jeżeli wybierzesz kartę eSIM, którą wgrasz samodzielnie na smartfon. W aplikacji Orange Flex masz też dostęp do szczegółowych informacji, takich jak zużycie danych, liczba GB w Sejfie czy aktualne promocje w Sklepie Flex i w Klubie Flex (to takie miejsce z rabatami od partnerów). Aplikacja Flex sprawia, że kontrolowanie wydatków i korzystanie z usług i promocji staje się jeszcze łatwiejsze.
 • Kody rabatowe – oszczędzaj więcej z Orange Flex. Flex to nie tylko elastyczna oferta, umożliwiająca bieżące dopasowanie wielkości planu do realnego zapotrzebowania użytkownika. Można tu też złapać atrakcyjne kody rabatowe – na start i wypróbowanie usługi, ale także na dodatkowe GB w prezencie na różne okazje. Kod wystarczy wpisać w apce Orange Flex.

 

Orange Flex – poznaj promocje dla nowych

To, co najbardziej przyciąga nowych użytkowników do każdej usługi, to korzystne promki i rabaty! Sprawdź, co dobrego czeka na Ciebie na start w Orange Flex:

 • Przetestuj Orange Flex przez miesiąc. Na tych, którzy jeszcze się wahają, czy oferta komórkowa w subskrypcji to coś dla nich, czeka promocja 1 miesiąc za 1 zł. Mogą z niej skorzystać użytkownicy przenoszący numer z dowolnej sieci oraz osoby wybierające nowy numer we Flexie. Z kodem rabatowym FLEX dostajesz zniżkę na miesiąc – możesz zdecydować się na dowolny plan, nawet ten najwyższy. Potem zawsze możesz go zmienić. Ta promocja to doskonała okazja, aby przetestować ofertę i przekonać się, czy spełnia ona Twoje oczekiwania, bez ponoszenia kosztów – poza symboliczną złotówką.
 • Wypróbuj Flex dla Firm. Orange Flex to doskonała oferta dla właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych. Usługa działa tak samo jak dla klientów indywidualnych, z tym że dodatkowo widzisz w aplikacji wszystkie swoje faktury. Za to nie musisz już pamiętać o ich terminowym opłacaniu, bo we Flexie wszystko dzieje się automatycznie! Chcesz przetestować Flex dla Firm? Wpisz podczas rejestracji kod BIZNESFLEX, który daje aż 3 miesiące usługi za 1 zł miesięcznie.
 • Polecaj i zarabiaj z Orange Flex. Każdy, kto już korzysta z Orange Flex, może polecać dalej usługę znajomym i rodzinie, a przy tym zdobywać dodatkowe korzyści. Program „Polecaj i zarabiaj” jest prosty i korzystny dla obu stron.

  Działa to bardzo prosto:
   1. Gdy polecasz Flex: Aby skorzystać z programu, wystarczy wygenerować w aplikacji kod polecający i przekazać go znajomemu, który chce dołączyć do Flexa. Jako polecający otrzymasz 70 zł za każdego nowego użytkownika, który się zarejestruje się przez Twój kod i utrzyma aktywny plan przez miesiąc. Co więcej, przy piątym i dziesiątym poleceniu na Twoje konto wpada po 500 GB!
   1. Gdy korzystasz z kodu polecającego: Jesteś nowym użytkownikiem i otrzymujesz kod polecający od znajomego? Gdy aktywujesz usługę i będziesz z niej korzystać przez miesiąc, czeka na Ciebie bonus w postaci 30 zł. Możesz przelać je sobie na konto lub wykorzystać na usługi Orange Flex.

 

Złap promkę i dołącz do Flexowiczów już dziś

Orange Flex to oferta, która idzie z duchem czasu i dostosowuje się do Twojego stylu życia. Jeżeli cenisz sobie swobodę wyboru, bezpieczeństwo sieci i atrakcyjne promocje, Orange Flex staje się oczywistym wyborem.

A promocje dla nowych użytkowników to jeszcze nie wszystko! Na osoby korzystające z usługi czeka w aplikacji np. Klub Flex, gdzie zgromadzone są kody rabatowe od partnerów Flexa – np. zniżki na ebooki, transport czy zakupy w różnych sklepach.