Jak wybrać odpowiednią firmę do postawienia domu?

Radio Wrocław | Utworzono: 2024-01-25 10:01 | Zmodyfikowano: 2024-01-25 10:11
Dodaj do Wykop.pl
Jak wybrać odpowiednią firmę do postawienia domu? - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Jak spakować rzeczy do przeprowadzki?

Pakowanie to jeden z najbardziej wymagających etapów. Im bardziej się do niego przyłożymy, tym mniejsza szansa na przypadkowe uszkodzenie mebli oraz innych wartościowych rzeczy. Warto wcześniej zaopatrzyć się w różnej wielkości kartony i folie. W Przeprowadzki Edelweys Wrocław dostarczamy na życzenie klientów wszystkie potrzebne materiały. Jeśli jest taka potrzeba, możemy również pomóc w pakowaniu. Sporym wyzwaniem bywa też demontaż mebli. Niektórych rzeczy nie da się przewieźć w całości, bo zajmowałyby zbyt dużo miejsca lub byłby problem z wyniesieniem ich z mieszkania. Jeśli nie chcemy poświęcać czasu na takie czynności, najlepiej zlecić to pracownikom firmy przeprowadzkowej.

Pakując rzeczy, powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na boki i rogi, bo to właśnie one są najbardziej narażone na uszkodzenia. Najlepiej zabezpieczyć je kawałkiem kartonu, a następnie owinąć folią. Wszystkie pudełka warto podpisać, co ułatwi późniejszą identyfikację. Im lepiej zapakujemy całość, tym krócej potrwa załadunek i rozładunek, co ma z kolei istotny wpływ na ostateczną cenę usługi.

Zmieniając miejsce zamieszkania, często okazuje się, że niektóre meble nie nadają się już do dalszego użytku. Samodzielny wywóz gabarytów może być problematyczny, zwłaszcza jeśli nie dysponujemy dużym pojazdem. Poza tym jest to kolejne zadanie do wykonania, które zajmie nam sporo czasu. W tym przypadku również warto poprosić o wywóz firmę przeprowadzkową. W Edelways gwarantujemy bezpieczną i legalną utylizację nie tylko starych mebli, ale również sprzętu AGD i RTV.


Jak zamówić usługę przeprowadzki?

Zamówienie usługi jest bardzo proste i w pierwszym etapie wymaga podania najważniejszych danych, takich jak termin, godzina, typ przeprowadzki (lokalna w obrębie Wrocławia lub międzymiastowa), dokładne adresy miejsca załadunku i rozładunku oraz numer telefonu i adres e-mail. Na podstawie tych informacji przygotowywana jest wstępna oferta i kosztorys.

Przeprowadzki Wrocław Edelweys


W kolejnym etapie ustalane są szczegóły. Firma przeprowadzkowa potrzebuje informacji na temat liczby i rodzaju rzeczy do przewiezienia. Poza tym klient może określić, czy potrzebuje dodatkowych usług, np. wywiezienia mebli do utylizacji, dostarczenia materiałów lub pomocy w pakowaniu. Jeśli mamy sporo dobytku, w tym wyposażenie AGD, RTV, szafy, kanapy czy stoły, potrzebna będzie pomoc dodatkowego pracownika lub kilku pracowników. Skróci to czas załadunku i rozładunku. Ostateczne koszty wykonania usługi są zależne od liczby osób zaangażowanych w przeprowadzkę oraz od czasu pracy. Inwestycja w profesjonalną usługę to jednak gwarancja bezpiecznego transportu i spora oszczędność czasu.

Reklama