Mateusz Morawiecki w Legnicy: "Wrócimy na pewno. Prawo i Sprawiedliwość jest obozem zwycięskim"

Andrzej Andrzejewski, AO | Utworzono: 2024-02-03 17:44 | Zmodyfikowano: 2024-02-03 17:46
Mateusz Morawiecki w Legnicy: "Wrócimy na pewno. Prawo i Sprawiedliwość jest obozem zwycięskim" - fot. Andrzej Andrzejewski
fot. Andrzej Andrzejewski

Dokładnie patrzeć na ręce politykom, którzy tworzą obecny rząd. Maksymalne wsparcie dla kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w zbliżających się wyborach. To główne przesłanie byłego Premiera Mateusza Morawieckiego, podczas zakończonego już spotkania z mieszkańcami Legnicy. Były premier apelował także o poparcie dla osób, które znajdą się na listach wyborczych Prawa i Sprawiedliwości:

"Będziemy zawsze pilnować kontynuowania programów dla małych i średnich miast, programów dla gmin. Wrócimy na pewno. Prawo i Sprawiedliwość jest obozem zwycięskim. Tutaj, stąd, w Legnicy robimy bardzo ważny krok w kierunku zwycięstwa. (Tłum: Zwyciężymy, zwyciężymy...)"

W hali Letia Biznes Center pojawiło się kilkuset członków i sympatyków tej partii:

- Bardzo ważne, dlatego, że bardzo źle dzieje się w kraju. Wszystko jest niszczone.
- Premier daje nam nadzieje.
- Za mało ludzi jednak przychodzi, pomimo wszystko.
- Za mało było nagłośnione to spotkanie. Myśmy tutaj stracili pół godziny na szukanie gdzie to się odbywa...

Spotkanie miało charakter otwarty, jednak nie każdy mógł zadać pytanie byłemu premierowi. Część zwolenników partii usiłowało wyprowadzić z sali niepełnosprawnego mężczyznę. Chciał on zwrócić uwagę na sytuację osób, którzy mimo przewlekłych chorób, starają się być czynni zawodowo. Wielu legnickich sympatyków partii spodziewało się, że dziś były premier przedstawi kandydata lub kandydatkę na fotel prezydenta Legnicy. Takie nazwisko jednak nie padło.

Reklama