Lubin.pl, TVRegionalna.pl i Radio Wrocław Partnerami Medialnymi meczu z Danią

GN, RW | Utworzono: 2024-02-19 11:24
Lubin.pl, TVRegionalna.pl i Radio Wrocław Partnerami Medialnymi meczu z Danią - fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Biało-Czerwone rozpoczynają grę o awans na turniej EHF EURO 2024. Pierwszym kwalifikacyjnym rywalem Polek będą wicemistrzynie Europy, czyli Dunki, a mecz odbędzie się w środę 28 lutego o godz. 19.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej RCS w Lubinie.

Wielkie sportowe emocje nie mogą obejść się bez udziału mediów, które pozwalają kibicom jeszcze lepiej rozumieć i śledzić zmagania z udziałem ulubionych drużyn. Cieszymy się, że Partnerami Medialnymi meczu Polska – Dania zostały najważniejsze lokalne media: Lubin.pl, TVRegionalna.pl i Radio Wrocław.

Portal Lubin.pl to Oficjalny Portal Miasta Lubina, dostarczający mieszkańcom najważniejszych informacji o życiu miasta. TVRegionalna.pl to codzienna telewizja internetowa prezentująca najistotniejsze lokalne wydarzenia. Tercetu Partnerów Medialnych meczu z Danią dopełnia Radio Wrocław, które za pomocą rozgłośni radiowej oraz portalu radiowroclaw.pl zawsze zapewnia aktualne wiadomości i świeże informacje nie tylko z Wrocławia, ale z całego Dolnego Śląska.

Zachęcamy do czytania, słuchania, oglądania oraz obserwowania kanałów społecznościowych wszystkich Patronów Medialnych przy okazji meczu reprezentacji Polski z Danią. To właśnie tam pojawiać będą się najświeższe informacje, artykuły i wywiady dotyczące zmagań z udziałem Biało-Czerwonych. Razem z Partnerami zaplanowaliśmy także konkursy, w których do wygrania będą bilety na mecz reprezentacji Polski kobiet.

W tym miejscu przypominamy, że zakończyła się już regularna sprzedaż wejściówek na mecz Polska – Dania w Lubinie. Miejsca zostały wyprzedane do ostatniego krzesełka. Transmisja na żywo będzie dostępna na antenie TVP Sport, w aplikacji TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.