Pogoda sprzyja, nie tylko spacerom. Co robić w Święta?

Jakub Dworzecki, BM | Utworzono: 2024-03-30 12:42 | Zmodyfikowano: 2024-03-30 12:42
Pogoda sprzyja, nie tylko spacerom. Co robić w Święta? - fot:  archiwum Radia Wrocław
fot: archiwum Radia Wrocław

- Takiej marcowej, słonecznej, ciepłej Wielkanocy nie było od 30 lat - przyznaje Emilia Szewczak z IMGW. Lokalnie spodziewane są jedynie w niedzielę drobne zachmurzenia - dodaje:

Z kolei w "Lany Poniedziałek" może nieznacznie pokropić.

Tegoroczne Święta Wielkanocne są rekordowe pod względem ciepła, takiej pogody nie było od 30 lat. Ciepła pogoda sprzyja spędzeniu czasu na świeżym powietrzu, ale nie tylko. Jakie atrakcje są dostępne w Święta Wielkanocne? Większość jest zamknięta, ale znajdą się takie, które przyjmą mieszkańców Wrocławia oraz turystów. To Zoo we Wrocławiu, dostępne dla zwiedzających od 9 do 17. Natomiast od 10 do 18 otwarte jest Kolejkowo, gdzie można zobaczyć miniaturowy Dolny Śląsk w 25-krotnym pomniejszeniu. Dwie godziny dłużej czynne jest jedyne muzeum we Wrocławiu, a mianowicie Muzeum Iluzji.

Natomiast w "Lany Poniedziałek" tych miejsc będzie o wiele więcej - Otwarty będzie Aquapark. Odwiedzić będzie można również Hydropolis, czyli atrakcje związane z wodą idealne na ten Drugi Dzień Świąt Wielkanocnych. Również w poniedziałek otwarte będą wrocławskie Zoo, Kolejkowo, a także Muzeum Iluzji. 1 kwietnia otwiera się Ogród Japoński wraz z Botanicznym już od godziny 9.

W Świąteczny Poniedziałek, otwarte dla zwiedzających zostanie także Muzeum „Panorama Racławicka”.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.