Jedyny taki tunel aerodynamiczny we Wrocławiu

Radio Wrocław | Utworzono: 2024-05-09 10:07
Dodaj do Wykop.pl
Jedyny taki tunel aerodynamiczny we Wrocławiu - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Na czym polega latanie w tunelu aerodynamicznym?

Flyspot Wrocław to miejsce stworzone dla osób spragnionych adrenaliny i nowych doznań. W specjalnie zaprojektowanej komorze aerodynamicznej możesz poczuć się jak superbohater i doświadczyć uczucia swobodnego spadania.

Potężne turbiny generują strumień powietrza o prędkości sięgającej nawet do 290 km/h, unosząc Twoje ciało i pozwalając na wykonywanie prostych manewrów, takich jak unoszenie się czy obracanie. Z czasem możesz nawet spróbować bardziej zaawansowanych figur i akrobacji. Kto wie, być może indoor skydiving (latanie w tunelu aerodynamicznym) stanie się Twoją nową pasją?


Bezpieczeństwo

Doświadczenie to nie wymaga wcześniejszego przygotowania ani specjalnych umiejętności. Przed lotem każdy uczestnik przechodzi krótkie szkolenie instruktażowe, podczas którego poznaje podstawowe zasady bezpieczeństwa i znaki umożliwiające komunikację wewnątrz tunelu.

Lot odbywa się w kombinezonie, kasku, zatyczkach do uszu i goglach zapewniających ochronę. Obok osoby latającej cały czas czuwa wyszkolona załoga, która nadzoruje przebieg lotu i zapewnia bezpieczeństwo.


Pamiątka z lotu we Flyspot Wrocław

Każdy lot we wrocławskim tunelu Flyspot jest wyjątkowym przeżyciem, które na długo pozostaje w pamięci. Aby uwiecznić te niezapomniane chwile, lot jest nagrywany, a Ty otrzymasz darmowy film z Tobą w roli głównej.

Film będzie zawierał najlepsze momenty Twojego lotu, w tym akrobacje, swobodne spadanie i panoramę komory aerodynamicznej. Możesz podzielić się nagraniem z rodziną i przyjaciółmi, a także wrócić do niego w dowolnym momencie. Dodatkowo, otrzymasz też bezpłatny certyfikat z lotu.


Tunel we Wrocławiu to miejsce dla każdego!

Zaciekawiła Cię myśl o locie w tunelu aerodynamicznym, ale obawiasz się, że to nie dla Ciebie? Nic bardziej mylnego. Flyspot Wrocław jest miejscem stworzonym dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności. Bez względu na to, czy jesteś wysportowanym sportowcem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z aktywnością fizyczną, znajdziesz tu coś dla siebie.

Wykwalifikowana załoga Flyspot dopasuje poziom trudności lotu do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości. Zapewni Ci bezpieczeństwo i pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał tunelu aerodynamicznego.

Flyspot to również idealne miejsce dla dzieci. Maluchy już od 3 roku życia mogą poczuć się jak bohaterowie ulubionych kreskówek i doświadczyć swobodnego lotu w bezpiecznych warunkach. Pod okiem doświadczonych instruktorów dzieci uczą się podstaw latania i świetnie się bawią.

Latanie w tunelu aerodynamicznym jest nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałą formą treningu. Pozwala poprawić kondycję, koordynację ruchową i refleks. To również znakomity sposób na budowanie pewności siebie i pokonywanie własnych słabości.


Oferta dla dzieci, vouchery prezentowe, treningi sportowe

Flyspot Wrocław ma w swojej ofercie szeroki wybór pakietów i voucherów dostosowanych do różnych potrzeb i preferencji. Bez względu na to, czy szukasz prezentu dla bliskiej osoby, chcesz spróbować swoich sił w lataniu w tunelu aerodynamicznym czy doskonalić swoje umiejętności, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Do wyboru masz m.in. pakiet 2 lotów dla jednej osoby, gdzie każdy lot trwa tyle, co skok spadochronowy w tandemie z wysokości 4000 metrów. Zastrzyk adrenaliny gwarantowany! Pakiet obejmuje szkolenie, wypożyczenie sprzętu oraz opiekę instruktora podczas całego pobytu. Możesz wybrać go dla siebie i zarezerwować dogodny termin lub kupić voucher prezentowy dla bliskiej Ci osoby.

W ofercie znajdziesz także pakiety lotów dla 2 osób (które świetnie sprawdzą się w roli prezentu dla pary), loty dla dzieci, a także profesjonalne treningi sportowe – w sam raz dla osób, które połknęły już bakcyla lotów w tunelu aerodynamicznym.


-20% zniżki z okazji urodzin Flyspota!

Świętuj 10. urodziny Flyspota i korzystaj z atrakcyjnej promocji! Dokładnie 10 maja 2024 roku marka obchodzi rocznicę otwarcia pierwszego tunelu w Warszawie. Z tej okazji Flyspot przygotował specjalną promocję: -20% zniżki na wszystkie vouchery! To idealna okazja, aby podarować bliskim niezapomniany prezent lub samemu spróbować swoich sił w lataniu w tunelu aerodynamicznym. Promocja trwa od 10 do 13 maja 2024.

Artykuł sponsorowany