Wielkie serca kibiców Śląska w Domu Dziecka w Bierutowie

Radio Wrocław | Utworzono: 2023-12-11 13:27 | Zmodyfikowano: 2023-12-11 13:28
Dodaj do Wykop.pl
Wielkie serca kibiców Śląska w Domu Dziecka w Bierutowie - Materiał Sponsora
Materiał Sponsora


Kibice przeprowadzili ok. 100 licytacji, dzięki którym udało się zebrać ponad 22 000 złotych. Zgromadzone środki pozwoliły na rewitalizację boisk do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, a także na renowację ścian ośrodka, które zostały ozdobione grafikami Śląska Wrocław.

W poniedziałek, przedstawiciele FC Bierutów i Stowarzyszenia Wielki Śląsk odwiedzili Dom Dziecka, obdarowując każde dziecko wymarzonym prezentem oraz gadżetami klubu. Do tego, wychowankowie otrzymali sprzęt sportowy, w tym piłki, sprzęt bokserski i zestawy do tenisa stołowego. Wizyta zakończyła się wspólnym zapaleniem mikołajkowego światełka do nieba - w kibicowskim stylu.

– Te uśmiechy na twarzach dzieci są dla nas bezcenne. Emocje, które nam towarzyszą, motywują do dalszych działańmówi Przemysław Piwowarski – Dziękujemy wszystkim ludziom o wielkich sercach, którzy wsparli nasze działania i licytacje. Kolejny raz pokazaliśmy, że nasza kibicowska społeczność potrafi robić wielkie rzeczy.

Działania te są dowodem na to, że kibicowska społeczność Śląska Wrocław potrafi być siłą dobra, angażując się w pomoc dla najmłodszych i potrzebujących.

https://www.facebook.com/KRWroclaw/