XVIII Olimpiada Sprawnościowa

Małgorzata Majeran-Kokott | Utworzono: 2011-06-15 13:04 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Fot. powiat-zlotoryja.pl

Tegoroczna XVIII już edycja imprezy zgromadziła kilkuset młodych ludzi z rejonu złotoryjsko-lwóweckiego. Jak co roku przedsięwzięcie miało miejsce na uroczej, leśnej polanie pod Nowymi Łąkami w Pielgrzymce.

Uczestnicy zmagali się z licznymi konkurencjami sportowymi. Jednym z uczestników Olipiady był Daniel Kubik, mieszkaniec Domu Pomocy Społecznej w Nielestnie.

Posłuchaj:

Olimpada Sprawnościowa już za nami, ale przed nami ciekawy koncert. 16 czerwca czyli w najbliższy czwartek zapraszamy do Centrum Kultury Wrocław Zachód przy ulicy Chociebuskiej o godzinie 11 na koncert promocyjny albumu płytowego, składającego się z pierwszej części – „Na kolejowym szlaku” i drugiej - „Piosenki z przesłaniem”.

Koncert przygotowany jest przez Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz upowszechniania kultury i sztuki osób niepełnosprawnych „Widnokrąg”, z udziałem młodzieży z Dolnośląskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 13, przy ul. Kamiennogórskiej, oraz zespołu integracyjnego z Centrum Kultury Wrocław-Zachód.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama