Kurier wjechał w służby drogowe na autostradzie A4. Utrudnienia w okolicach Wrocławia [ZDJĘCIA] - Radio Wrocław

Kurier wjechał w służby drogowe na autostradzie A4. Utrudnienia w okolicach Wrocławia [ZDJĘCIA]

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło
| Rok temu, 2025-04-09, 11:38
Kurier wjechał w służby drogowe na autostradzie A4. Utrudnienia w okolicach Wrocławia [ZDJĘCIA] – Kurier wjechał w służby drogowe na autostradzie A4. Fot. Paweł Bielawski/Kąty Wrocławskie na sygnale
Kurier wjechał w służby drogowe na autostradzie A4. Fot. Paweł Bielawski/Kąty Wrocławskie na sygnale

Aktualizacja - godz. 12:20

Zakończyły się utrudnienia na 162. kilometrze autostrady A4 w kierunku Katowic.

Godz. 11:30

W środę, 9 kwietnia, służby drogowe prowadzą szybko postępujące prace utrzymaniowe na autostradzie A4 w okolicy Wrocławia. Po godzinie 10:00 w przyczepkę oznakowania służby drogowej prowadzącej prace na lewym pasie uderzył pojazd typu bus firmy kurierskiej. Zdarzenie miało miejsce na 162. kilometrze trasy, w jego wyniku nikt nie ucierpiał.

Kolizja spowodowała kolejne utrudnienia w ruchu. Ruch odbywa się tylko prawym pasem, a korek w kierunku Katowic ma ponad 4 kilometry.

Byłeś świadkiem wypadku lub innego zdarzenia na drodze? A może stoisz w korku i chcesz przestrzec innych kierowców? Zadzwoń na telefon drogowy Radia Wrocław: 71 339 33 55.

Sprawdź też: Śmiertelny wypadek w Zgorzelcu. Dwa samochody zderzyły się przy wyjeździe ze stacji benzynowej

Zdjęcia

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.