Terminarz rozgrywek ekstraklasy

Jan Pelczar | Utworzono: 2011-06-21 13:46 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Piłkarska jesień rozpocznie się w środku lata, 29 lipca i zakończy 12 grudnia. Wicemistrzowie Polski ze Śląska Wrocław rozpoczną rozgrywki jeszcze przy Oporowskiej, meczem z Górnikiem Zabrze.

Zagłębie Lubin gra w pierwszej kolejce na wyjeździe z Legią Warszawa.

SZCZEGÓŁOWY TERMINARZ:

1.kolejka (29 lipca - 1 sierpnia 2011) Widzew Łódź - Wisła Kraków Ruch Chorzów - PGE GKS Bełchatów Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jagiellonia Białystok ŁKS Łódź - Lech Poznań Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze Cracovia - Korona Kielce

2.kolejka (5-8 sierpnia 2011) Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź Cracovia - Legia Warszawa Korona Kielce - Ruch Chorzów Górnik Zabrze  - Widzew Łódź Polonia Warszawa - Wisła Kraków KGHM Zagłębie Lubin - Lech Poznań PGE GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

3.kolejka (12-15 sierpnia 2011) Wisła Kraków - KGHM Zagłębie Lubin Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk - Cracovia Jagiellonia Białystok - Korona Kielce Legia Warszawa - Górnik Zabrze ŁKS Łódź - Polonia Warszawa PGE GKS Bełchatów - Lech Poznań Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź

4.kolejka (19-22 sierpnia 2011) KGHM Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała Górnik Zabrze  - PGE GKS Bełchatów Korona Kielce  - Wisła Kraków Widzew Łódź - Polonia Warszawa Lech Poznań - Ruch Chorzów Legia Warszawa - Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok - Cracovia Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź

5.kolejka (26-29  sierpnia 2011) KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Polonia Warszawa - PGE GKS Bełchatów Wisła Kraków - Lechia Gdańsk Śląsk Wrocław - Widzew Łódź Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok ŁKS Łódź - Legia Warszawa Górnik Zabrze - Lech Poznań Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce

6.kolejka (9-12 września 2011) Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź Cracovia - ŁKS Łódź Korona Kielce - Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa Lech Poznań -Wisła Kraków Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała

7.kolejka (16-19 września 2011) Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów Widzew Łódź - KGHM Zagłębie Lubin Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów Polonia Warszawa - Legia Warszawa Lech Poznań - Jagiellonia Białystok ŁKS Łódź - Górnik Zabrze Korona Kielce - Lechia Gdańsk Cracovia - Śląsk Wrocław

8.kolejka (23-26 września 2011) KGHM Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź PGE GKS Bełchatów - Legia Warszawa Wisła Kraków - Ruch Chorzów Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok Górnik Zabrze - Cracovia Polonia Warszawa - Korona Kielce Śląsk Wrocław - Lech Poznań Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lechia Gdańsk

9.kolejka (30 września - 3 października 2011) Ruch Chorzów - Widzew Łódź Legia Warszawa - Wisła Kraków Jagiellonia Białystok  - KGHM Zagłębie Lubin ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała Lechia Gdańsk - PGE GKS Bełchatów Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa Cracovia - Lech Poznań Korona Kielce - Górnik Zabrze

10.kolejka (14-17 października 2011) KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk PGE GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok Widzew Łódź - ŁKS Łódź Ruch Chorzów - Legia Warszawa Polonia Warszawa - Górnik Zabrze Lech Poznań - Korona Kielce Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia

11.kolejka (21-24 października 2011) Legia Warszawa - Widzew Łódź Jagiellonia Białystok - PGE GKS Bełchatów ŁKS Łódź - Wisła Kraków Lechia Gdańsk - Lech Poznań Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko-Biała Cracovia - Polonia Warszawa KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce Górnik Zabrze  - Ruch Chorzów

12.kolejka (28-31 października 2011) PGE GKS Bełchatów - KGHM Zagłębie Lubin Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała Widzew Łódź - Cracovia Ruch Chorzów - Polonia Warszawa Lech Poznań - Legia Warszawa Górnik Zabrze  - Jagiellonia Białystok Korona Kielce  - ŁKS Łódź Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

13.kolejka (4-7 listopada 2011) Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa ŁKS Łódź - Ruch Chorzów Lechia Gdańsk - Widzew Łódź KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław Cracovia - Wisła Kraków Korona Kielce - PGE GKS Bełchatów Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Zabrze Polonia Warszawa - Lech Poznań

14.kolejka (18-21 listopada 2011) KGHM Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa PGE GKS Bełchatów - ŁKS Łódź Wisła Kraków - Górnik Zabrze Widzew Łódź - Korona Kielce Ruch Chorzów - Cracovia Legia Warszawa - Lechia Gdańsk Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań

15.kolejka (25-28 listopada 2011) ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów Śląsk Wrocław - Wisła Kraków Cracovia - PGE GKS Bełchatów Korona Kielce - Legia Warszawa Górnik Zabrze - KGHM Zagłębie Lubin Polonia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała Lech Poznań - Widzew Łódź

16.kolejka (2-5 grudnia 2011) Wisła Kraków - Widzew Łódź PGE GKS Bełchatów - Ruch Chorzów KGHM Zagłębie Lubin - Legia Warszawa Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko-Biała Lech Poznań - ŁKS Łódź Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław Korona Kielce - Cracovia

17.kolejka (9-12 grudnia 2011) Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław Legia Warszawa - Cracovia Ruch Chorzów - Korona Kielce Widzew Łódź - Górnik Zabrze Wisła Kraków - Polonia Warszawa Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin Podbeskidzie Bielsko-Biała - PGE GKS Bełchatów

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama