Michał Bajor – „Piosenki, które lubię” - Radio Wrocław

Michał Bajor – „Piosenki, które lubię”

Joanna Mazurek
Joanna Mazurek
| 7 miesiecy temu, 2025-11-27, 09:12
Michał Bajor – „Piosenki, które lubię” - fot. organizator
fot. organizator
fot. organizator

Najnowszy recital Artysty, zatytułowany „Piosenki, które lubię”, jest ukłonem w stronę publiczności i wieloletniej współpracy Michała Bajora z kompozytorami oraz autorami tekstów. Podczas ostatnich tras — promujących album „No, a ja?” — słuchacze mogli usłyszeć zarówno materiał z najnowszej płyty, jak i utwory od lat obecne w dorobku Artysty. W tym czasie pojawiło się wiele próśb i sugestii dotyczących piosenek, do których odbiorcy chcieliby ponownie wrócić podczas koncertów na żywo.


Spośród kilkuset utworów napisanych specjalnie dla niego Michał Bajor wybrał kilkanaście wyjątkowych kompozycji — tych, które ceni najbardziej i na które Państwo szczególnie czekają. W programie znajdą się m.in. „Chciałbym”, „La Boheme”, „Moja miłość największa” oraz inne ponadczasowe piosenki, które na trwałe zapisały się w historii jego twórczości.


Nie zabraknie również premierowych muzyczno-literackich niespodzianek, przygotowanych specjalnie na tę trasę.


Zapraszamy na wieczór pełen wspomnień, emocji i nowych artystycznych odkryć — w niezwykłej przestrzeni Sali Koncertowej Radia Wrocław.

Michał Bajor – „Piosenki, które lubię”
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10


18 kwietnia 2026, godz. 18.00
Bilety dostępne w Radiu Wrocław oraz na ebilet.pleventim.pl

19 kwietnia 2026, godz. 18.00
Bilety dostępne w Radiu Wrocław oraz na ebilet.pleventim.pl


Informacje dodatkowe:
W związki ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu Michała Bajora uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci poniżej 6. roku życia. Przepraszamy i dziękujemy.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.