Joanna Jóźwik: Mam jeszcze siły i chęci, by rozwijać biegową pasję - Radio Wrocław

Joanna Jóźwik: Mam jeszcze siły i chęci, by rozwijać biegową pasję

Piotr Pietraszek
Piotr Pietraszek
| Pół roku temu, 2025-12-16, 08:00
Joanna Jóźwik: Mam jeszcze siły i chęci, by rozwijać biegową pasję - Joanna Jóźwik od ponad dwóch lat biega głównie dla przyjemności
Joanna Jóźwik od ponad dwóch lat biega głównie dla przyjemności
fot. Joanna Jóźwik/FB

Joanna Jóźwik profesjonalną karierę zakończyła na początku 2023 roku, głównie z powodu kłopotów zdrowotnych. Nie zrezygnowała jednak z biegania. Jeszcze tym samym roku zadebiutowała na maratońskiej trasie. Obecnie ma już na koncie pięć ukończonych maratonów oraz wiele biegów na krótszych dystansach. Pisze także i popularyzuje bieganie na portalu bieganie.pl.

O swoim biegowym "życiu po życiu" Joanna Jóźwik opowiadała w rozmowie z Radiem Wrocław.

POSŁUCHAJ ROZMOWY:

1.0x
00:00
00:00

 

 


Komentarze (1)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~/// 2025-12-16 11:09:31 z adresu IP: (185.164.xxx.xxx)
piąta zawodniczką - to kłamstwo panie pietraszku , może jako piątą osoba , ale trzymajmy się tego , że w rio była drugą kobietą , bo nie dała rady tylko kanadyjce . trzej faceci którzy też tam biegli to żenada . polecam zdjęcia/filmiki z tego biegu . dla tych co nie pamiętają albo nie dają wiary temu co tu napisane to proponuje wpisać przeglądarce - Caster Semenya , Francine Niyonsaba , Margaret Wambui i dla porównania kanadyjka Melissa Bishop , która wyprzedziła polkę Joannę Jóźwik .