Piłkarka Śląska Wrocław przenosi się do... Realu Madryt - Radio Wrocław

Piłkarka Śląska Wrocław przenosi się do... Realu Madryt

RW
| 2 godziny temu
Piłkarka Śląska Wrocław przenosi się do... Realu Madryt - Hanna Wieczerzak (w pomarańczowym stroju) w barwach wrocławskiego klubu rozegrała blisko 30 spotkań
Hanna Wieczerzak (w pomarańczowym stroju) w barwach wrocławskiego klubu rozegrała blisko 30 spotkań
fot. Adriana Ficek/slaskwroclaw.pl

Hanna Wieczerzak dołączyła do Śląska w 2021 roku. Pierwszy raz weszła między słupki WKS-u w ekstraligowym meczu we wrześniu 2023 roku w starciu z Medykiem Konin. Przez pierwszą połowę ostatniego sezonu młoda bramkarka leczyła kontuzję, ale wiosną wróciła do gry. Wieczerzak łącznie w barwach wrocławskiego klubu wystąpiła 29 razy. Regularnie grała także w młodzieżowych reprezentacjach Polski.

Jako zawodniczka Realu Madryt Hanna Wieczerzak będzie miała okazję do rywalizacji w hiszpańskiej ekstraklasie kobiet z najlepszą polską piłkarką Ewą Pajor, która gra w ataku Barcelony. 

 

 


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.