Pożar magazynu we Wrocławiu. Płonęła elektronika - Radio Wrocław

Pożar magazynu we Wrocławiu. Płonęła elektronika

Leszek Mordarski
Leszek Mordarski
| Dzisiaj, 09:30
Pożar magazynu we Wrocławiu. Płonęła elektronika - Pożar na Niskich Łąkach we Wrocławiu.
Pożar na Niskich Łąkach we Wrocławiu.
Fot. Konrad Pluciński/ Kąty Wrocławskie na Sygnale

Strażacy przez pół nocy i poranek gasili pożar hali magazynowej z urządzeniami elektronicznymi na Niskich Łąkach we Wrocławiu. Z ogniem od 3 nad ranem zmagało się 14 zastępów ratowników. Nie było osób poszkodowanych. Na razie nie są znane przyczyny pojawienia się ognia. 

ZOBACZ TEŻ: Nocny wypadek na autostradzie A4. Z drogi wypadła karetka


Komentarze (3)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Wrocek 2026-06-28 16:46:55 z adresu IP: (2a00:f44:8f3:1972:ccc4:x:x:x)
Pewnie ktoś robi remanent. A propos jak tylko platfusy przegrają wybory ,znów zapłoną sprowadzone z niemiec śmieci.
~Real 2026-06-28 15:04:19 z adresu IP: (194.5.xxx.xxx)
Może nasi sąsiedzi okazują wdzięczność za pomoc.
~Wrocek 2026-06-28 16:47:26 z adresu IP: (2a00:f44:8f3:1972:ccc4:x:x:x)