Wielki powrót muzyki disco?

Ewa Zając | Utworzono: 2013-12-30 08:35 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12

Na wrocławskim Rynku podczas tegorocznego sylwestra polskie gwiazdy zaprezentują swoje wersje dyskotekowych przebojów z lat 70-tych i 80-tych.

- A już zapowiadana jest kolejna impreza podczas, której zabrzmią taneczne piosenki z tamtych czasów, ale tym razem w oryginalnym wykonaniu - mówi organizator koncertu, Mirosław Klekot Walczak:Koncert odbędzie się w Hali Stulecia, 14 lutego. Poprowadzi go dziennikarz telewizyjny Marek Sierocki. Posłuchaj:

Tymczasem niektórzy wciąż nie podjęli decyzji, gdzie spędzą Sylwestra. W lokalach w centrum Wrocławia wciąż można znaleźć wolne miejsca.

Ceny wahają się średnio między 70 a 200 zł, ale za posiłki czy napoje płaci się często dodatkowo. Ofertę nocnego oglądania filmów przygotowały także kina.W sercu miasta może pojawić się kilkadziesiąt tysięcy osób, ale sporo osób od zabawy w tłumie woli jednak tradycyjne "domówki":Na wrocławskim rynku praca wre (Zdjęcia). Budowa sceny, na której wystąpią takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Kombi jest już na finiszu.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.