Wygrana siatkarek Impelu

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2014-01-09 08:09 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Podopieczne Tore Aleksandersena wzięły udany rewanż na beniaminku za sensacyjną porażkę w pierwszej rundzie. W październiku Impel uległ w Legionowie 1:3.

Środowy mecz w hali Orbita nie miał większej historii. Wrocławianki zdecydowanie górowały nad rywalkami w każdym elemencie, nie pozwalając ekipe rywalek nawet zbliżenie się do granicy 20 punktów w żadnym z trzech setów. Gospodyniom w odniesieniu bezproblemowego zwycięstwa nie przeszkodził brak Bogumiły Pyziołek oraz fakt, że trener Aleksandersen nie dokonywał w trakcie meczu praktycznie żadnych zmian. Wrocławianki przez całe spotkanie grały siódemką zawodniczek. Dla porównania - Legionovia skorzystała aż z 12 siatkarek.

Więcej emocji i wyrówanej walki było jedynie na samym początku spotkania, który upłynął pod znakiem błędów z obu stron. Na pierwszą przerwę techniczną zawodniczki Impelu schodziły przegrywając 7:8. Wrocławianki szybko opanowały jednek nerwy i już chwilę później prowadziły 15:9, kontrolując zupełnie przebieg tego jak i dwóch pozostałych setów. 

Nagrodę MVP meczu odebrała wrocławianka Joanna Kaczor. 

Impel utrzymał pozycję wicelidera rozgrywek. W tabeli prowadzi Chemik Police, który ma tyle samo punktów co wrocławski zespół, ale jeden mecz mniej na koncie.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama