Kaiser Chiefs z nową płytą

Wojciech Janicki | Utworzono: 2014-02-24 07:57 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

Są silniejsi - do składu dołączył nowy bębniarz, Vijay Mistry, wkurzeni i głodni sukcesu. Piosenki na „Education, Education, Education & War" są przebojowe i jednocześnie tworzą portret obecnych czasów: fabryki, wojny, tęsknota za domem, miłość i samotność. Teksty Wilsona są pełne wściekłości, smutku i poczucia straty. Pomimo tego wszystkiego, utwory Kaiser Chiefs niosą nadzieję.

Pierwszym singlem promującym nowy album Kaiser Chiefs jest utwór „Coming Home", który jest naszą piosenka tygodnia.

Po ponad 10 latach kariery, czterech płytach, platynowych nakładach, topowych singlach i trzech nagrodach Brit Awards, Kaiser Chiefs mogliby napawać się swoim sukcesem i statusem jednego z najlepszych brytyjskich zespołów. Jednak w 2012 roku, po odejściu perkusisty, współzałożyciela grupy, Nicka Hodgsona, zaszło wiele zmian. Zespół dostał dodatkowy impuls do działania, w wyniku którego powstał nowy album .

Płyta „Education, Education, Education & War" wyprodukowana przez Bena H. Allena III (Gnarls Barkley, Animal Collective, Deerhunter) została nagrana w The Maze Studio w Atlancie i zmiksowana w Electric Lady Studios przez Michaela Brauera (My Morning Jacket, Coldplay).

Album Kaiser Chiefs „Education, Education, Education & War" ukaże się w Polsce 28 marca.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama