Remonty drogowe i utrudnienia

Tomasz Sikora | Utworzono: 2014-04-08 12:49 | Zmodyfikowano: 2014-05-01 00:12
A|A|A

fot. archiwum prw.pl

Remont nawierzchni na krajowej trójce, na odcinku pół kilometra między Polkowicami a Lubinem. Obowiązuje ograniczenie prędkości do 60 kilometrów, droga jest zwężona do 3,5 metra.

Do 50 kilometrów na godzinę trzeba zwolnić na drodze nr 94 między Środa Śląską a Wrocławiem, to jest 64. kilometr tej trasy - tu ograniczenie się rozpoczyna, ale ciągnie się aż przez 17,5 km

Remont, ruch wahadłowy i ograniczenie do 40 km na godzinę w Świdnicy na ul. Szarych Szeregów - to utrudnienie dla tranzytu, bo Szarych Szeregów jest jednocześnie drogą krajową nr 35.

Wciąż remontowany jest most w Ścinawie w ciągu drogi krajowej 36. Tam prędkość ograniczono do 40 kilometrów na godzinę, przeprawa jest wąska i osłabiona dlatego nie wjadą na nią auta cięższe niż 15 ton

Utrudnienie również na autostradzie A4 miedzy węzłami Szczytnica a węzłem Krzywa spowodowane naprawą barier energochłonnych. Zwężenie lewego pasa jezdni w kierunku Olszyny. Ograniczenie prędkości do 60 km/h.

Remont nawierzchni na odcinku 200 metrów na drodze krajowej nr 12 w Głogowie sprawia, że ulica Kamienna Droga nie przejadą ciężarówki i autobusy, bo wprowadzono ruch wahadłowy. Nitka, którą można przejechać jest naprawdę wąska - remontowane jest odwodnienie drogi

Na drodze krajowej nr 5 wciąż kłopoty z sygnalizacją świetlną w Krynicznie. Sygnalizacja okresowo odmawia posłuszeństwa, wtedy prośba od kierowców jadących z bocznych dróg o wpuszczenie do ruchu, uwaga też na dzieci z pobliskiej szkoły.

W ciągu najbliższych dni ruszy remont drogi Mirsk-Rębiszów w powiecie lwóweckim. Siedmiokilometrowy odcinek zostanie naprawiony i odbudowany za 2 miliony 700 tysięcy złotych. Kierowcy mogą się spodziewać tam sporych utrudnień. Zakończyć się powinny przed wakacjami.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama