Poznamy najlepsze blogi Dolnego Śląska

Radio Wrocław | Utworzono: 2014-08-28 13:26 | Zmodyfikowano: 2014-08-28 13:27
A|A|A

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury spośród 25 nominowanych do finału blogów. Tym samym, w dniu święta wszystkich blogerów, poznamy najlepsze strony w każdej z 5 konkursowych kategorii: rodzina, moda i uroda, dom i wnętrza, lifestyle i pasje oraz Wroclove. Podczas wydarzenia zostanie także oficjalnie przedstawiony blog internautów – czyli platforma, która zdaniem publiczności zdobyła największą liczbę głosów.

Każdy autor bloga otrzyma pamiątkową statuetkę. W części oficjalnej nie zabraknie podsumowania konkursu oraz analizy dolnośląskiej blogosfery. W wydarzeniu wezmą udział członkowie jury aktualnej edycji: Łukasz Stępień (blog Kryzysowo.pl), Maria i Jakub Paskowie (blog Oczekujac.pl) Grzegorz Chmielowski (Gazeta Wrocławska) oraz Urszula Jagielnicka (Wroclaw.pl). Organizatorem konkursu jest Pasaż Grunwaldzki, który zaprasza do wzięcia udziału w wydarzeniu wszystkich uczestników Blog Day, ich znajomych oraz osoby zainteresowane.

Szczegóły dostępne są na stronie: www.pasazgrunwaldzki.pl, a przebieg rywalizacji można śledzić na fan page'ach konkursu Blog Day Wrocław i Pasażu Grunwaldzkiego:
www.facebook.com/BlogDayWroclaw
www.facebook.com/PasazGrunwaldzki

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama