Ewa Bem wystąpi w Sali Koncertowej Radia Wrocław

Ewa Zając | Utworzono: 2015-03-04 11:27 | Zmodyfikowano: 2015-03-06 20:49
A|A|A

fot. Joanna Mazurek

Radio Wrocław zaprasza na muzyczne spotkanie z Ewą Bem. Od rana w naszej sali koncertowej trwają próby. Naszemu dziennikarzowi, Markowi Obszarnemu udało się jednak zaprosić panią Ewę do siebie do studia i na chwilę oderwać od przygotowań:

Ewa Bem, Pierwsza Dama Polskiego Jazzu, na wrocławski koncert zaprosiła wyjątkowych muzyków: Andrzeja Jagodzińskiego, Roberta Majewskiego, Adama Cegielskiego i Czesława Bartkowskiego. W ich wykonaniu usłyszymy największe przeboje Pani Ewy oraz muzyczne nowości i niespodzianki. Z koncertu zostanie wydana płyta. Szykuje się zatem prawdziwie smakowita muzyczna uczta.

Ewa Bem wystąpi dziś o godz. 19.00 w Sali Koncertowej Radia Wrocław, przy Karkonoskiej 10

W piątek w Sali Koncertowej Radia Wrocław publiczność oczarował natomiast duet  Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. W ten sposób rozpoczął się czterodniowy festiwal gwiazd polskiej piosenki przy alei Karkonoskiej.

- Czasy się zmieniają, gusta się zmieniają, muzyka też się zmienia, ale okazuje się, że są pewni wykonawcy, którzy tworzą swój repertuar, który wydaje się nieśmiertelny. Do takich solistek należą Ewa Bem, Alicja Majewska i Edyta Geppert.  Wielkie postaci polskiej muzyki będzie można oglądać i posłuchać na wielkiej scenie w Radiu Wrocław - mówi Wojtek Janicki, szef muzyczny naszej rozgłośni:

Po piątkowym, cudownym koncercie Alicji Majewskiej w sobotę, zaśpiewa Ewa Bem (szczegóły TUTAJ), a zwieńczeniem będą aż dwa koncert koncert Edyty Geppert (SPRAWDŹ):

Niech nikt nie myśli jednak, że w naszej sali będą rozbrzmiewać wyłącznie dźwięki klasycznej polskiej piosenki. Już 22 marca zmienimy klimat na mocno rockowy. "Dzieciom" to tytuł nowej płyty jednej z najbardziej oryginalnych formacji polskiej sceny rockowej - Lao Che. Ten wyczekiwany przez słuchaczy album dziś właśnie ma swoją premierę, natomiast 22 marca grupa z nowym materiałem pochodzącym z tego krążka zaprezentuje się w Sali Koncertowej Radia Wrocław. To może być wyjątkowy wieczór, bo samo miejsce jest wyjątkowe - mówi wokalista Lao Che, Hubert "Spięty" Dobaczewski:

12 kwietnia usłyszmy wielkie przeboje grupy Raz Dwa Trzy. Ten zespół ma ich wyjątkowo wiele na swym koncie. Istnieją od 90 roku i od razu zaznaczyli swoją obecność na polskiej scenie muzycznej wyrazistym stylem - połączeniem frapujących dźwięków i bardzo dobrych, oryginalnych, wręcz poetyckich tekstów.

Na naszej scenie zobaczymy też Michała Bajora i Andrzeja "Piaska" Piasecznego, a muzyczną wiosnę radiową zakończymy mocnym kabaretowym akcentem. 9 maja pojawi się Grupa MoCarta, jedna z najsłynniejszych polskich formacji kabaretowych. Artyści zaprezentują się w nowym programie "Ale Czad", w którym kwartet zagra i opowie o swoich podróżach, między innymi po Chinach, Francji, Kostaryce i egzotycznej Republice Czeskiej.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama