Paulina i Kruki w Radiu Wrocław Kultura (ZDJĘCIA, WIDEO)

Ewa Zając | Utworzono: 2015-03-06 23:26 | Zmodyfikowano: 2015-03-06 23:28

Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

Gdy miała 15 lat poznała ją cała Polska - pochodząca ze Świdnicy Paulina Lenda oczarowała widzów swoim wyjątkowym niskim, głębokim głosem i brawurowym wykonałem utworu Indii Arie "Ready for love" w jednym z popularnych programów telewizyjnych typu talent show. Później przez kilka lat lat szukała swojego miejsca na niełatwym polskim rynku muzycznym, aż w końcu w zeszłym roku roku wydała swój debiutancki, w pełni autorski album zatytułowany "Wolf girl".

Przez półtora roku artystka mieszkała w Londynie, teraz powróciła do Polski i ruszyła z zupełnie nowym projektem: Paulina Lenda i Kruki. Powstały już nowe utwory, które będą mieć swoją premierę w naszym programie w Radio Wrocław Kultura, Paulina będzie gościem niedzielnego poranka DAB+. Na rozmowę z tą wyjątkowa wokalistką zapraszamy po godz. 10.

Poza tym w audycji przyjrzymy się subiektywnym okiem ogłoszonej w tym tygodniu liście nominacji do nagrody Fryderyka, posłuchamy unikalnych nagrań z koncertu Nowe Brzmienie Perfectu i otworzymy archiwum Muzycznej Bitwy. Ruszamy w niedzielę o godz.8, będziemy razem do południa - zapraszamy!

Reklama
Zdjęcia
Paulina i Kruki w Radiu Wrocław Kultura (ZDJĘCIA, WIDEO) - 4

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.