Na kogo oddacie głos? (SONDA)

, Sylwia Jurgiel | Utworzono: 2015-04-27 12:02 | Zmodyfikowano: 2015-04-27 12:11
A|A|A

Pałac prezydencki w Warszawie (fot. Marcin Białek/Wikipedia)

Gorące ostatnie dwa tygodnie kampanii prezydenckiej na Dolnym Śląsku - już w środę region odwiedzi Bronisław Komorowski. Sztab PSL szykuje się na wizytę kandydata Adama Jarubasa. W gotowości też działacze SLD, którzy czekają na wieści ze sztabu Magdaleny Ogórek, która odwołała poprzednią wizytę na Dolnym Śląsku.

Plan wizyty prezydenta Polski nie jest jeszcze zamknięty, ale prawdopodobnie Bronisław Komorowski przyleci do Wrocławia we wtorek po południu. W środę oprócz stolicy regionu ma się też pojawić w Wałbrzychu. Sztab w regionie szykuje też niespodziankę - być może prezydent osobiście będzie namawiał mieszkańców do głosowania na niego 10 maja. Kandydat PSL pojawi się na Dolnym Śląsku 6 maja i również nie skupi się tylko na Wrocławiu. Adam Jarubas na pewno spotka się też z wyborcami w Kłodzku i Żmigrodzie. Ciągle nic nie wiadomo o dacie przyjazdu Magdaleny Ogórek - działacze lewicy zapewniają, że robią wszystko, by do wizyty doszło.


10 maja od godz. 7.00 do godz. 21.00 wybierać będziemy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wykaz kandydatów wraz z wszystkimi informacjami można znaleźć na stronie internetowej Państwowej Komisji Wyborczej (TUTAJ). Na liście znajdziemy 11 nazwisk.

My już dzisiaj chcielibyśmy zapytać, na kogo zamierzacie oddać swój głos. Głosy w plebiscycie (to nie jest sondaż) można oddawać do 8 maja do godz. 12.00. Z jednego adresu IP można zagłosować raz na 24 godziny.

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2015
Na kogo oddasz swój głos?

Ten plebiscyt już się zakończył

REKLAMA
Reklama