Laureaci Muzycznej Bitwy walczą o dużą scenę Woodstock

| Utworzono: 2015-06-19 08:19 | Zmodyfikowano: 2015-06-19 08:23

Walczymy o koncert na Dużej Scenie tegorocznego Przystanku Woodstock. Fani konkurencji głosują cały czas a akcja trwa TYLKO do dzisiaj do godz. 22:00 więc potrzebujemy maksymalnego wsparcia - napisali do nas Pocheć, Katz, Krootky, Bandaż, Młody i Mateusz.

Pomóżcie im! Głosować możecie tutaj:

Zespół Trzynasta w Samo Południe to laureaci piątej edycji Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. Można śmiało powiedzieć, że od tego zaczęła się ich wielka kariera. Zespół podpisał kontrakt z wielką wytwórnią płytową, a potem wydał swój debiutancki album. Krążek zebrał dobre recenzje, muzycy zagrali koncerty w całej Polsce, a świetny utwór "Hell Yeah" stał się ogólnokrajowym przebojem.

Koncert na Woodstocku będzie najważniejszym punktem na wakacyjnej trasie koncertowej Trzynastej.

Pocheć, Młody, Katz, Krootky, Bandaż to Trzynasta w Samo Południe. Naszym marzeniem jest przywrócić światu radości, czerpaną z brzmienia prawdziwych gitar. Korzeni muzyki, którą gramy szukajcie w Rock’n’Rollu na południu Stanów Zjednoczonych. Tworzymy niezwykły zespół, którego celem jest rozpalenie ognisk w sercach tysięcy ludzi, którzy zmęczeni codziennością czekają na nową gwiazdę godną ich szaleństwa - to wszystko.

Każdym koncertem i każdym dźwiękiem zadają kłam tym, którzy twierdzą że Rock już umarł. A publika, która przychodzi żeby posłuchać Trzynastej nigdy nie pozostaje obojętna. Jeśli choć raz zaciągniesz się nią głęboko na koncercie jesteś stracony."

I biegną na Woodstock...

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.