Elektryczne Gitary zagrały w naszej sali koncertowej

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2015-10-09 21:05 | Zmodyfikowano: 2015-10-09 21:10

To kolejny z cyklu koncertów jakie przygotowaliśmy dla was tej jesieni. Elektryczne Gitary to uznany na rynku muzycznym zespół, z wieloletnim stażem i ogromnym dorobkiem muzycznym: ponad 1,5 mln sprzedanych płyt, 4 płyty platynowe i 6 złotych, koncerty w Polsce i zagranicą, no i muzyka do popularnych filmów - "Kiler", "Kiler-ów 2", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Sztos 2".

Wszyscy znają ich hity. „Jestem z miasta", „Włosy", „Kiler", „Co ty tutaj robisz", „Dzieci", „Koniec", „Co powie ryba" - każdy z nich zabrzmiał podczas dzisiejszego koncertu.

Koncert uświetnił jubileusz 25-lecia istnienia zespołu.

W sobotę kolejny koncert w naszej sali. Tym razem zmieniamy klimat. Rockowy band szalonego neurologa, który pisze piosenki z tekstem przez duże T zastąpi duet wirtuozów gitary. Marek Napiórkowski i Artur Lesicki wydali niedawno album pt. "Celuloid", umieszczając na nim własne wersje znanych serialowych i filmowych tematów, m.in. z "Lalki", "Pożegnania z Marią", "Prawa i pięści", "Człowieka z żelaza", a nawet "Wojny domowej". Na płycie znalazły się też kompozycje samych gitarzystów. Transmisja w Radiu Wrocław Kultura (godz. 18.00)

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.