What's in the Box? DAB + Film 16.00 - 20.00

Krzysztof Majewski | Utworzono: 2016-01-08 09:48 | Zmodyfikowano: 2016-01-08 09:48
A|A|A

kadr z filmu "Zupełnie nowy testament"

O 16.00 najbezpieczniejsze kino w Polsce czyli „Kino Schron” w schronie przeciwlotniczym, który jest siedzibą Muzeum Współczesnego Wrocław. W kameralnej przestrzeni Muzeum Współczesnego Wrocław już po raz drugi podczas zimowych i wiosennych wieczorów działać będzie Kino “Schron”.Tym razem motywem przewodnim cyklu 4 spotkań i dyskusji będą różne wymiary klaustrofobiczności i ograniczeń.

Odwiedzą mnie: kurator cyklu: Lech Moliński (Wrocławska Fundacja Filmowa) i kurator projektów społecznych: Bartek Lis (MWW).W najbliższą środę zobaczymy film „Powrót do Itaki” w reżyserii Laurent Cantet.W programie znalazły się m.in. filmy wyróżnione Europejskimi Nagrodami Filmowymi - „Widzę, widzę” oraz „Tysiąc i jedna noc”. 

O 17.30 rozmowa z twórcami filmu „Moje córki krowy”.

Przed 18.00 porozmawiam z Dagmarą Chojnacką – tłumaczką, krytyczką – o filmie „Zupełnie Nowy testament” Jaco van Dormaela.

Po 18.00 marzenia i nadzieje związane z filmowym 2016. Od 19.00 seriale. Z Miłosławą Bożek porozmawiam o obecności Netflixa w Polsce oraz o serialu z rekordowym budżetem: „The Shannara Chronicles”.

Zapraszam – Krzysiek Majewski.

Facebook programu: TUTAJ

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama