DAB+ Film w Radiu Wrocław Kultura [SŁUCHAJ OD 16:00]

Krzysztof Majewski, Miłosława Bożek | Utworzono: 2017-12-15 12:07 | Zmodyfikowano: 2018-03-12 15:32

Dzisiaj w filmowym paśmie Radia Wrocław Kultura:

Do kin wchodzi "Dżungla" z Danielem Radclifem i "Mleczna droga" Emira Kusturicy, normalnie byłoby to spore wydarzenie.Gdyby w kinach, od środy, nie grano "Gwiezdnych Wojen: Ostatni Jedi".

Dlatego o 16.00 w studiu Radia Wrocław Kultura - Maciej Stasierski z WatchingClosely i Michał Hernes z
TuWroclaw.com. Porozmawiamy o starej trylogii, nowej i tej najnowszej. Skomentujemy zakup 21st Century Fox przez Disneya za, niewyobrażalne, ponad 52 miliardy dolarów. Przede wszystkim będziemy zachowywać się jak dzieci na dwa tygodnie przed Gwiazdką.

O 17.00 porozmawiamy z Agnieszką Szydziak, organizatorką Gastro Nocek, redaktorką "Have a Bite Wrocław", która współtworzy cykl FILMS for FOOD. W ramach cyklu zobaczymy „Boginie jedzenia” Vérane Frédiani, a po seansie porozmawiamy o sytuacji kobiet w środowisku gastronomicznym.

Po 17.20 przedstawiamy 10 najlepszych seriali 2017 roku. To był wyjątkowo dobry rok dla telewizji: "Legion", "Opowieść podręcznej" czy "Wielkie kłamstewka" to tylko wierzchołek góry lodowej.

O 18.00 rozmawiamy o serialu, który nie zmieścił nam się w zeszłym tygodniu - niemieckim "Dark" (do zobaczenia na Netflix)

Po 19.00 najlepsza filmowa muzyka.

Zapraszają - Miłosława Bożek i Krzysztof Majewski


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.