Pierwsze statuetki już dziś trafią do laureatów

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2016-01-11 07:24 | Zmodyfikowano: 2016-01-11 07:24
A|A|A

 Słuchaj Radia Wrocław Kultura (link do streamu jest dostępny TUTAJ)

Emocje czekają na właścicieli. W Radiu Wrocław Kultura pojawią się dziś pierwsi laureaci Emocji - nagród, które co roku redakcja będzie przyznawać za najciekawsze lokalne wydarzenia kulturalne minionych dwunastu miesięcy. Po południu poznamy zwycięzców dwóch pierwszych kategorii. Rozstrzygnięcia w Radiu Wrocław Kultura o godz. 16 (Muzyka rozrywkowa) i o godz. 18 (Debiut). W każdej z kategorii są 4 nominacje. - Tak świętujemy również nasze pierwsze urodziny - mówi szef radia Wrocław Kultura Grzegorz Chojnowski:

EMOCJE 2016: Nagrody Radia Wrocław Kultura (LISTA NOMINOWANYCH)

Poznajmy tych, którzy mają szansę na Emocję 2015 w dziedzinie Muzyka rozrywkowa. Redakcja Radia Wrocław Kultura zdecydowała się wyróżnić dwie imprezy odbywające się we Wrocławiu:

 
Opowiadają Maciej Przestalski i Grzegorz Chojnowski z Radia Wrocław Kultura. Obok festiwalu Asymmetry i cyklu imprez muzycznych pod nazwą 'rozkurz' w tej kategorii nominowani są też artyści, duet Girl and Nervous Guy oraz gitarzysta Michał Zygmunt:

 
Laureata poznamy dziś o godz. 16.00 w audycji Kultura DAB+ w Radiu Wrocław Kultura, dwie godziny później w studiu zjawi się laureat za Debiut:

 
Kolejni zwycięzcy przez cały tydzień (do piątku) będą gośćmi Radia Wrocław Kultura. Zawsze po 16:00. Dodatkowo w środę o 20:00 w audycji Variacje statuetkę odbierze najlepszy - zdaniem redakcji - muzyk klasyczny 2015 roku. Statuetki zaprojektowała wrocławska Pracownia Szkła Artystycznego Unikat, którą tworzą Agnieszka Surmacz i Joanna Sawicka - absolwentki Wydziału Ceramiki i Szkła wrocławskiej ASP.

Przypominamy, że Radia Wrocław Kultura można słuchać w odbiornikach z systemem DAB+, aplikacjach mobilnych i na radiowroclawkultura.pl.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama