Artur Andrus wystąpi dziś w Radiu Wrocław (WYWIAD)

Elżbieta Osowicz | Utworzono: 2016-01-16 12:40 | Zmodyfikowano: 2016-01-16 12:40
A|A|A

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu "Mistrz Mowy Polskiej". Jest autorem dwóch bestsellerowych albumów „Myśliwiecka" i "Piłem w Spale… I co dalej?". W marcu 2015 roku ukazała się jego trzecia studyjna płyta zatytułowana "Cyniczne Córy Zurychu". Z piosenkami z tej właśnie płyty, ułożonymi w zabawny recital kabaretowy Artur Andrus zawita premierowo do Wrocławia.

Wszystkie utwory napisane są z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy słuchacza. Aranżacją muzyczną i produkcją zajęli się Łukasz Borowiecki i Wojciech Stec . I jak zwykle zaproponowali dużo zabawy różnymi stylami muzyki – od tureckiego techno-folku przez blues patriotyczny do słowiańskiego rocka.

W swoim recitalu Artur Andrus opowiada o tym co wcześniej zobaczył, usłyszał albo przeczytał. Znajdziemy tu opowieści o Bardotce zamawiającej absynt z rumem w paryskim lokalu "Szalona Krewetka" czy też o nieświeżym kangurze w Watykanie.

Występ Artura Andrusa zbiegnie się w czasie z weekendem otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury we Wrocławiu, na który przygotowano blisko sto propozycji artystycznych. Kabareciarz konkurencji się jednak nie obawia i zapewnia, że na jego występie także nie zabraknie przeróżnych atrakcji.Początek recitalu Artura Andrusa w Radiu Wrocław o godzinie 18. Bilety zostały już wyprzedane. Widzów zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej).

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama