Sprawdź gdzie tworzą się korki (SERWIS DROGOWY)

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-01-20 08:26
A|A|A

Przypomnijmy jeszcze, że wciąż drobne utrudnienia na drodze S8 w kierunku Warszawy. Na 63 kilometrze tej trasy, między węzłami Oleśnica Wschód-Szczodrów częściowo zajęty jest prawy pas jezdni przez awarię ciężarówki.

Zmniejszyły się korki na piątce na dojeździe do Wrocławia od Kryczniczna. Drobny zator jeszcze w okolicy Kryniczna. Wciąż spory korek na 94-ce do Wrocławia od strony Środy Śląskiej i na tej samej trasie od strony Siechnic. Korek także na dojeździe od strony Jelcza Laskowic, Stoi cała Strachocińska, trochę luźniej jest już na Sobieskiego.

Centrum Wrocławia w czerwonych barwach a to oznacza spore korki. Najgorzej jest na Gądowiace, dojazd od estakady do Hallera zajmie nam teraz aż 22 minuty. Stać trzeba też na placu Powstańców Warszawy - dojazd do Dyrekcyjnej zajmie nam kwadrans. Stoi także Grabiszyńska i Solskiego aż od Mokronosu, i Buforowa i Grota Roweckiego w stronę centrum. Zakorkowane Podwale, Pułaskiego i Sienkiewicza.

Spore korki również w Legnicy. Stać trzeba na Pocztowej, Piastowskiej, Chojnowskiej, Dziennikarska, Skarbka i Wrocławska,

W Wałbrzychu zatory na Armii Krajowej w obie strony, 11 listopada i Kolejowa.

W Świdnicy już luźniej. Korki na Ofiar Oświecimskich i Esperantystów.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama