Tutaj tworzą się korki (SERWIS DROGOWY)

Gregor Niegowski | Utworzono: 2016-01-27 07:15
A|A|A

Warunki do jazdy dobre, na drogach czarno, nie trzeba skrobać szyb, bo dziś, jak na styczeń, bardzo ciepło nawet do 11 stopni, miejscami popada tylko deszcz.

Uważać trzeba za to na dzikie zwierzęta. Znaki o takiej treści pojawiły się na 12 wrocławskich trasach. Kierowcy mogą spotkać dziki, sarny czy jelenie między innymi na Kosmonautów, Średzkiej, Granicznej czy Żernickej. Nad ranem przekonał się o tym kierowca ciężarówki, który jechał 94-ką ze Środy Śląskiej w stronę Wrocławia. W okolicach Źródła zderzył się ze stadem dzików. Przez 2 godziny zablokowany był prawy pas jezdni i ruch odbywał się wahadłowo.

W tej chwili spore korki właśnie na tej trasie, Stać trzeba w Leśnicy i na Kosmonautów do zjazdu na AOW. Stoi też 94-ka od strony Siechnic na Opolskiej. Tradycyjnie korek o tej porze utworzył się na Pełczyńskiej od strony Obornik Śląskich. Zaczyna się już w Świniarach. Korkuje się też dojazd piątką od Kryniczna. Tutaj ok. kilometrowy korek do Psar.

Jeszcze gorzej jest na drodze 455 od strony Jelcza, Stoi cała Swojczycka i Strachocińska.

W centrum Wrocławia największe korki na Podwalu, Legnickiej, Klecińskiej i Buforowej.

W Wałbrzychu zakorkowana Wrocławska do centrum, W Świdnicy stać trzeba na Esperantystów, a w Jeleniej Górze tłoczno już na Sobieskiego i Jana Pawła II.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama