RWK: Kultura DAB+ Sztuka (SŁUCHAJ OD 16)

Maciek Przestalski | Utworzono: 2016-04-06 15:24 | Zmodyfikowano: 2016-04-06 15:24
A|A|A

Arsenał Miejski, czyli oddział Muzeum Miejskiego na początek. Właśnie rozpoczęła się tam równie ciekawa, co obszerna wystawa "Ceramika i szkło. Obszary sensualne". Opowiedzą o niej prof. Małgorzata Dajewska, dr Bożena Sacharczuk i Anna Kania–Saj. Na "Strategie" - wystawę młodych twórców, studentów Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu do Galerii Jadalnia zaprosi Monika Stanisławska. Po 17:15 Wrocław 2016 ESK.

Dominika Chochołowska-Bocian zachęci do wzięcia udziału w warsztatach dla dzieci "Teatrzyk lalek na Księżu" organizowanych z pomocą Mikrograntów. W piątek w Galerii Entropia performans + przestrzeń po działaniu "Taniec na rurze" Janusza Bałdygi o którym opowie Mariusz Jodko. Po 18 mia ART GALLERY i kolejna tam wystawa portretów ale tym razem to raczej "obserwacja i ilustracja stanów świadomości". O "Freak Show" mówić będą artystka Natalia Okoń-Rudnicka i Magdalena Mielnica.

A na koniec "Kropla nad i" w dwóch BWA. Najnowsza wystawa artysty kojarzonego z interwencjami w przestrzeni publicznej, która może być próbą znalezienia ramy dla bardziej osobistych treści. W galerii Awangarda i galerii SiC zobaczymy obiekty pokazujące nowy kierunek w jego twórczości. Porozmawiam o tym z Krystianem Truthem Czaplickim oraz kuratorką Anną Kołodziejczyk.

Słuchajcie Radia Wrocław Kultura

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama