Duże utrudnienia na dolnośląskich drogach

Martyna Czerwińska | Utworzono: 2016-07-08 15:19
Duże utrudnienia na dolnośląskich drogach - fot. archiwum radiowroclaw.pl
fot. archiwum radiowroclaw.pl

W Polkowicach doszło do śmiertelnego potrącenia. Zginął 23 letni mężczyzna. Na razie nie wiadomo jak doszło do wypadku. Na miejscu jest prokurator, policja zabezpiecza ślady. W związku z tym krajowa trójka w tym miejscu jest zupełnie zablokowana. Osoby które jadą w kierunku Zielonej Góry albo Lubina muszą korzystać z wyznaczonych objazdów. Ruchem w tym miejscu kieruje policja. Natomiast nasi słuchacze radzą aby uzbroić się w cierpliwość bo na objazdach jest bardzo tłoczno, są korki i może to trochę potrwać...

Niestety to nie koniec fatalnych wieści. Na drodze krajowej nr 12 Głogów Wschowa także doszło do śmiertelnego wypadku. Przed Jędrzychowicami zderzyły się dwa pojazdy : bus i samochód ciężarowy. Jedna osoba nie żyje. Trwa ustalanie przyczyn. Kierowcy muszą się liczyć z ogromnymi utrudnieniami. Ta droga także jest zablokowana. Objazdy wyznaczono przesz Kowalewo i Wschowę.

Skończyły się natomiast utrudnienia na krajowej 5 między Rawiczem a Trzebnica. Tam zderzył się 2 samochody osobowe i motocykl. Tym razem obyło się bez ofiar śmiertelnych, ale jedna ranna osoba została przewieziona do szpitala.

No i na koniec dobra wiadomość - dziś skończyły się utrudnienia na 87 kilometrze a4ki w kierunku niemieckiej granicy. W pobliżu Złotoryi od kilku tygodni trwały roboty budowlane związane z budową obiektu mostowego przy budowie S3. Lewy pas ruchu był zablokowany ale dziś wszystko wróciło do normy - ruch odbywa się dwoma pasami. Ale noga z gazu - wprowadzono ograniczenie prędkości do 80 km/h.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.