Dolnośląskie drogi - jak teraz jeździ się w regionie?

Filip Marczyński | Utworzono: 2016-08-25 18:01

Chwilę postać trzeba też przed bramkami płatniczymi w Karwianach na A4, szczególnie w stronę granicy.

Nadal bardzo długi korek na Pełczyńskiej, w obie strony, spowodowany trwającym remontem tej drogi. Ciasno jest również na piątce między Wrocławiem, a Krynicznem.
I w tamtych okolicach jutro będzie jeszcze trudniej.
W związku z trwającymi pracami przy budowie drogi S5 i węzła Trzebnica, jutro zamknięty zostanie fragment drogi wojewódzkiej nr 340 na odcinku budowanego węzła Trzebnica, a także droga powiatowa nr 1343. To utrudni wyjazd w kierunku Obornik Śląskich.  GDDKiA przygotowała dla kierowców co prawda objazdy, ale i tak szczególnie w pierwszych dniach mogą się tworzyć korki. Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała przez rok.

Jadący krajową "piątką" będą mogli zjeżdżać do Trzebnicy od strony Będkowa ul. Wrocławską, drogą powiatową 1345 (Marcinowo – Trzebnica i dalej ul. Marcinowską) lub drogą krajową nr 15 przez Nowy Dwór i następnie ul. Prusicką. Jadący drogą wojewódzką nr 340 od strony Obornik Śląskich będą wjeżdżać na „piątkę” w kierunku Poznania tak jak dotąd łącznicą przed wiaduktem. Dalej będą musieli kierować się powyższymi zjazdami do Trzebnicy.

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.