Waglewski Fisz Emade w Sali Koncertowej Radia Wrocław [ZDJĘCIA]

Radio Wrocław | Utworzono: 2016-10-01 21:00 | Zmodyfikowano: 2016-10-01 21:00
Dodaj do Wykop.pl

Ojciec Wojciech Waglewski – gitarzysta, kompozytor, wieloletni lider zespołu Voo Voo. Fisz Emade to z kolei bracia, Bartek i Piotr Waglewscy. Jako pierwsi wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. 

Waglewscy w wyjątkowy sposób mówią o sprawach ważnych, które dotyczą większości z nas, łącząc to z dojrzałą muzyką. Taki właśnie charakter ma płyta „Matka, Syn, Bóg”: dojrzały, bogaty w pomysły i poważny.


Płyta „Matka, Syn, Bóg” ukazała się 25 października 2013 i bardzo szybko trafiła na czołowe miejsca list sprzedaży. Kilka dni po premierze singiel promocyjny pt. „Ojciec” trafił na 1. miejsce Listy Przebojów Programu Trzeciego. Jej producentem muzycznym jest Emade, który także gra we wszystkich utworach na perkusji. Słowa napisali Fisz (głos, gitara basowa) i Wojciech Waglewski (głos, gitary). Kompozycje w większości należą do Wojciecha Waglewskiego.

Waglewski Fisz Emade 30 września 2016 (piątek), godz. 19:00
Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10

Bilety od 90 zł dostępne w Radiu Wrocław oraz na eventim.pl, eBilet.pl oraz biletin.pl

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego parkingu Radia Wrocław (wjazd od ul. Żołnierskiej)

 

SPONSOR:

 

 

Reklama