Problemy mieszkańców z ulicy Zajęczej w Kłodzku (REKACJA24)

Małgorzata Majeran-Kokott | Utworzono: 2016-07-29 13:31 | Zmodyfikowano: 2016-07-29 13:31
A|A|A
REAKCJA 24

Zgłosiło się do nas również wielu słuchaczy, mieszkańców ulicy Zajęczej. Była tam dziś nasza reporterka i będziemy jutro, w piątek, rozmawiali o tej sprawie w Reakcji24. Sprawą zajęli się przedstawiciele GDDKiA.  W tym miejscu ma zostać poprawione pobocze oraz na jezdni zostanie wytyczone przejście dla pieszych. W trzecim kwartale tego roku rozpocznie się tam remont i wtedy należy się też spodziewać znaków ograniczających dozwoloną prędkość. Posłuchaj rozmowy z Magdaleną Szumiatą z GDDKiA: 

 

TU ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁA WIZYTA NASZEJ EKIPY W RADKOWIE 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~Asia
2016-08-08 21:31:01
z adresu IP: (37.249.xxx.xxx)
Ocena: 0
Słuchałam rozmowy z Panią od GDDKIA na żywo, niestety do dziś nic się nie dzieje na naszym skrzyżowaniu. Tydzień temu wypadek śmiertelny nie dał powodów do zmian
~Tomasz
2016-07-30 15:53:34
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: 13
Ten kto kieruje, nie rozumie tego chodzącego i na odwrót.
~Jestem z Kłodzka
2016-07-29 22:00:02
z adresu IP: (217.99.xxx.xxx)
Ocena: -11
Dobrze, że GDDKIA nie olało sprawy. Coś się ruszy. Nawet pasy tymczasowe są już dobrym rozwiązaniem!
~Mieszkaniec Zajęczej
2016-07-29 14:02:11
z adresu IP: (37.47.xxx.xxx)
Ocena: 17
Dobrze gadają w GDDKiA. W końcu coś zrobią. Dziękuję radio Wrocław za interwencję! Czekamy na dalsze informacje.
~Piotr
2016-07-28 12:53:55
z adresu IP: (80.52.xxx.xxx)
Ocena: 12
Dlaczego ktoś pozwolił na powstanie sklepu (remontuje się) z alkoholem koło przedszkola nr 2 i szkoły budowlanki????
~Wiesia
2016-07-28 12:46:33
z adresu IP: (80.52.xxx.xxx)
Ocena: 8
1. Jaka jest szansa na oświetlenie chodnika miedzy wieżowcami ul. Spółdzielcza (te bliżej kościoła) a budynkami usługowymi przy ul. Rodzinnej gdzie jest m.in. Akademia Przedszkolaka, bank... 2. Kiedy miasto skończy budowę parkingu na Przyjaciól Dzieci (budowa trwa od maja i od jakiegoś czasu postępów nie widać)
~Dębowa
2016-07-28 12:46:06
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: 8
Dzień Dobry Chciałabym sie dowiedziec kiedy bedzie mozliwe stworzenie Kanalizacji na ulicy Dębowej w Kłodzku ( Nowy świat )....to sprawa która trwa juz dobre 30 lat :/
~Dębowa
2016-07-28 12:43:38
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: 6
Dzień Dobry Chciałabym sie dowiedziec kiedy bedzie mozliwe stworzenie Kanalizacji na ulicy Dębowej w Kłodzku ( Nowy świat )....to sprawa która trwa juz dobre 30 lat :/
~Dębowa
2016-07-28 12:41:31
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: -2
Dzień Dobry Chciałabym sie dowiedziec kiedy bedzie mozliwe stworzenie Kanalizacji na ulicy Dębowej w Kłodzku ( Nowy świat )
~wolf71
2016-07-28 11:58:02
z adresu IP: (94.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jakie Pan Burmistrz ma pomysły na rewitalizację ulicy Łukasińskiego, kiedyś reprezentacyjnej ulicy Kłodzka, a teraz w dużej części mieszkania socjalne i schronisko dla bezdomnych, których użytkownicy piją alkohol cały dzień i przewracają się i śpią po chodnikach. Turyści chcący zwiedzić pobliski Kościół Klarysek i zabytki wzdłuż ulicy bardzo często zawracają z powrotem do Rynku nie przechodząc do celu...
~Zajęcza
2016-07-26 21:35:03
z adresu IP: (95.40.xxx.xxx)
Ocena: 0
Zapraszamy Państwa i Burmistrza ok godziny 14 na skrzyżowanie drogi nr 8 z ulicą Zajęczą, czy jest szansa na przejście dla pieszych dla mieszkańców?