Atak zimy na Przełęczy Okraj [ZDJĘCIA]

Piotr Słowiński | Utworzono: 2016-10-06 09:50 | Zmodyfikowano: 2016-10-06 09:51
A|A|A

Uwaga kierowcy, omijajcie drogę na Przełęcz Okraj! Po opadach śniegu warunki są tam naprawdę trudne. "Na dzisiejszy dzień niemal zima stulecia" - napisał do Radia Wrocław jeden z restauratorów przesyłając zdjęcia.

Jak ustaliliśmy, wczoraj pojawił się tam pług, na dziś został również zamówiony, jednak - jak widać na fotografiach - na drodze jest bardzo ciężko i najlepiej tam w ogóle nie wjeżdżać.

 

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
~karpaczanin
2016-10-20 03:52:08
z adresu IP: (37.130.xxx.xxx)
Ocena: 7
Górale sobie poradzą. Droga zamknięta, ale tylko dla ceprów i wymoczków z Wrocławia. Sezon baletowy na górskich drogach Karkonoszy w wykonaniu DW ogłaszam za rozpoczęty!
~dido
2016-10-08 15:54:59
z adresu IP: (83.20.xxx.xxx)
Ocena: -1
Łańcuchy i saperka zawsze przydatna.
~zyczliwy...
2016-10-08 01:09:17
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: -7
Miejsce urokliwe i to o kazdej porze roku.... Niestety problematyczny dojazd zwlaszcza podczas opadow sniegu zniecheca turystow . Pojawila sie juz nadzieja na zarzegnanie sporu o droge dojazdowa i tylko szkoda , ze wladze lokalne tak bardzo lekcewaza swoje obowiazki wobec obywateli zwlaszcza swoich podatnikow- tych prowadzacych dzialalnosc gospodarcza w tej pieknej gorskiej krainie. Mam nadzieje, ze w sadzie przegraja rowniez wszelkie sprawy odszkodowawcze......
~Fila
2016-10-07 22:03:47
z adresu IP: (87.205.xxx.xxx)
Ocena: 0
Jak zwykle zima zaskoczyła drogowców. Tutaj jednak nie ma kto odśnieżać, bo nikt nie chce tej drogi, sprawa toczy się w sądach i skończy się pewnie po zimie. Kiedyś drogę odśnieżali Czesi ale nie ma kto za to płacić. Kierowcy muszą sobie jakoś radzić lub jechać przez Czechy.
~Prawda
2016-10-07 20:14:15
z adresu IP: (159.205.xxx.xxx)
Ocena: 4
Wszystkie zdjęcia są wykonane na prywatnej posesji Amelkowej Chaty, czy też pług państwowy ma tam też jeździć?.
~~turystka
2016-10-07 17:10:31
z adresu IP: (178.37.xxx.xxx)
Ocena: 0
Przepiękne miejsce ,szkoda że zapominają o nim drogowcy. Skandal w końcu to granica Państwa Polskiego
~Lewy
2016-10-07 16:00:33
z adresu IP: (83.22.xxx.xxx)
Ocena: -2
Ludzie śnieg nie dobrze leje przejebane upał przekazane dowodzi komuś po niewiele trochę spadło śniegu a wy panikę siejecie dajcie spokój a co jak naprawdę zima przyjdzie to se włep dacie nierozumie was
~turysta
2016-10-07 10:51:07
z adresu IP: (83.19.xxx.xxx)
Ocena: -1
Może nasi zarządcy powinni podpisać umowę z Czechami ? Oni w Małej Upie wiedzą jak poradzić sobie ze śniegiem.
~ewik
2016-10-07 09:40:40
z adresu IP: (80.51.xxx.xxx)
Ocena: -1
Takie piękne i atrakcyjne miejsce i bez dojazdu?! Jak długo można tolerować taką ignorancję władz. Ktoś powinien za to odpowiedzieć.
~janusk
2016-10-07 09:12:01
z adresu IP: (89.190.xxx.xxx)
Ocena: 0
To skandal aby władze olały drogę do granicy Państwa Polskiego. Czyja to w końcu droga?? Wojewody czy Starosty. Zima za pasem a wy śpicie.
~xxx
2016-10-06 14:22:09
z adresu IP: (37.128.xxx.xxx)
Ocena: 1
Za utrzymanie dróg odpowiadają odpowiednie służby. Jeżeli tego nie robią to stwarzają zagrożenie dla kierowców
~Benek
2016-10-06 10:46:16
z adresu IP: (217.110.xxx.xxx)
Ocena: 5
A co na to państwo z Dolnośląskiej Służby Dróg i Kolei?