Ewa Błaszczyk gościem Radia Wrocław

Ewa Zając | Utworzono: 2016-11-19 17:30 | Zmodyfikowano: 2016-11-18 17:22
Ewa Błaszczyk gościem Radia Wrocław -

Ewa Błaszczyk to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, znana też ze swej działalności społecznej i prowadzenia fundacji "Akogo". Artystka wystąpi z nowym recitalem pod znaczącym tytułem "Pozwól mi spróbować jeszcze raz":

Moje śpiewanie jest zawsze najbliższej ciała, zdarza mi się grywać role, za którymi mogę się schować, ale to śpiewanie jest zawsze zgodne z tym co dzieje się w moim życiu. Stąd ten okres w moim życiu "pozwól mi spróbować jeszcze raz", który dotyczy zarówno mojej osoby jak i mojej córki Oli, jak i wszystkich dzieci, które są w śpiączce.

Fot. oficjalna strona Ewy Błaszczyk

W repertuarze znajdą się Piosenki Marleny Dietrich, Ryszarda Riedla czy Stanisława Soyki w zupełnie nowych, wyjątkowych interpretacjach Ewy Błaszczyk. Artystka wystąpi w towarzystwie trzyosobowego zespołu, a wsparciem wokalnym i muzycznym służyć będzie córka artystki – Marianna Janczarska:

My szukałyśmy takiej opcji żeby spędzać ze sobą więcej czasu. Mania jest bardzo zapracowana, ja też, więc jak gdzieś jedziemy razem to czas podróży spędzamy razem. To jest taki ukradziony czas z pola pracy, w którym coś razem przeżywamy. 

Koncert w radiowej sali 3 grudnia, a na spotkanie z artystką na naszej antenie zapraszamy już w sobotę 18 listopada o godz. 16.00

 

 

 

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.