Kolejne zwycięstwo siatkarek Impelu Wrocław

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-01-29 17:20 | Zmodyfikowano: 2017-01-29 17:20

Wrocławianki były zdecydowanymi faworytkami tego meczu, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo. W pierwszym secie Impel prowadził 16:12, ale drużyna z Sopotu doprowadziła do remisu 19:19. Końcówka seta to gra na przewagi. Ostatecznie zespół Impelu triumfował 26:24.

Drugi set rozpoczął się od prowadzenia Impelu 7:3, a później wygrywał 13:9. Wtedy to Atom zaczął grać zdecydowanie lepiej, a zespół Marka Solarewicza nie potrafił sobie z tym poradzić i ostatecznie przegrał 22:25.

W trzeciej partii było już zdecydowanie lepiej. Impel kontrolował wydarzenia na parkiecie i pewnie triumfował 25:16.

Czwarty set był wyrównany do stanu 17:17. Końcówka należała zdecydowanie do Impelu, który zdobył 8 punktów i stracił tylko dwa. Ostatecznie wygrał 25:19 i cały mecz 3:1.

Impel Wrocław - Atom Trefl Sopot 3:1 (26:24, 22:25, 25:16, 25:19)

Impel: Hancock, Mędrzyk, Kąkolewska, Kaczor, Kossanjowa, Ptak, Sawicka (libero) oraz Konieczna, Bałucka, Courtney.

Atom Trefl: Gajewska, Damaske, Skorupa, Goliat, Mielczarek, Łukasik J., Kulig (libero) oraz Łukasik M., Bodasińska, Mras, Bednarek, Grzmocińska.