Kolejna utalentowana siatkarka opuszcza drużynę z Wrocławia

Piotr Pietraszek | Utworzono: 2018-07-12 20:05

25 listopada Stenzel będzie świętować dopiero swoje dwudzieste urodziny, ale już jest powszechnie uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek na tej pozycji. W trakcie sezonu 2016/2017 dołączyła do Impelu Wrocław ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Musiała wówczas zastąpić poważnie kontuzjowaną Agatę Sawicką. Młoda zawodniczka doskonale odnalazła się we wrocławskim klubie i bez kompleksów pokazywała swoje możliwości na parkiecie. Po udanym debiucie została w Impelu na sezon 2017/2018.

Świetna gra znalazła uznanie w oczach trenera kadry seniorek i Stenzel otrzymała powołania na turnieje Ligi Narodów. Młoda libero dostała szansę od trenera Jacka Nawrockiego podczas turnieju rozgrywanego w Wałbrzychu. Rozegrała tam wszystkie trzy spotkania, wybiegając na parkiet w wyjściowym składzie.

Nowego pracodawcę znalazła także inna z siatkarek, która w poprzednim sezonie broniła barw drużyny z Wrocławia. Reprezentantka Czech Andrea Kossanjowa w najbliższych rozgrywkach występować będzie w szóstej drużynie Ligi Siatkówki Kobiet - Treflu Kraków.


Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.