RWK: Kultura DAB+ Sztuka, środa 16-20

Grzegorz Chojnowski | Utworzono: 2017-02-21 17:45 | Zmodyfikowano: 2017-02-21 17:45
A|A|A

Kultura DAB+ Sztuka, środa 16-20, Maciek Przestalski

Chwilę po 16:00 odwiedzi nas Marian Wołoczuk, który na wystawie „Moja przestrzeń” w Muzeum Miejskim Wrocławia w Starym Ratuszu zaprezentuje swoje najnowsze prace ułożone w cykl inspirowany słynnymi freskami Giotta, które podziwiał odwiedzając bazylikę św. Franciszka w Asyżu.

Ok. 16:45 Jacek Sterczewski opowie o tym co dzieje się się w pracowni przy Komuny paryskiej 45. W najbliższych planach spotkania, wystawa malarstwa Michała Węgrzyna "Festung Demenz" i mała rewitalizacja.

Po 17:00 Anita Wincencjusz-Patyna kuratorka nowej ekspozycji w BWA Awangarda przybliży nam postać Wandy Gołkowskej – malarki, autorki rysunków i animatorki życia kulturalnego. Jej "Gołkowska. Wystawa otwarta" rozpoczyna obchody Roku Awangardy w programie BWA Wrocław.

Następnie BWA Dizajn. Na kilka dni przed finisażem "Noworocznych Postanowień 2017" Joanna Sokalska mówić będzie o "Opowiadaniach" czyli publikacji, która powstała w wyniku wspólnych, kilkumiesięcznych warsztatów i sobotnim Balu Grafika.

Około 18:30 Anna Karolina Biela, zaprosi do ksiegarnikawiarni Nalanda, gdzie oglądać można jej obrazy.

A na koniec Grupa Amen i ich zestaw wrażeń, rodzaj diagnozy społecznej w kontekście zakładania jakichkolwiek grup. Po 19:00 Piotr-Marcin Stapiński zachęci do odwiedzenia Galerii Entropia, gdzie we wtorek 28 lutego miały będą miejsce "spreparowane, wymykające się spod kontroli sytuacje, w formie perfidnych ingerencji o niejasnym statusie na styku śmiertelnej powagi i absurdu"

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama