Urban kontra Stokowiec. Nie na boisku - w studiu Radia Wrocław [SŁUCHAJ]

Robert Skrzyński | Utworzono: 2017-04-22 07:00 | Zmodyfikowano: 2017-04-22 16:12
A|A|A

Takiej soboty w Radiu Wrocław jeszcze nie było! Przez cały dzień przygotowujemy się do derbowego meczu piłkarskiej ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się o godz. 18 ze Śląskiem Wrocław.

Rozpoczęliśmy już po godzinie 8. Michał Hamburger w audycji "Hamburger na śniadanie" rozmawiał o diecie sportowców i kulinarnych przygotowaniach do meczu.

Jego gośćmi byli dietetyk Śląska Aleksandra Zagrodna, manager kuchni hotelu Śląsk Grzegorz Kaczmarek oraz przygotowujący posiłki dla Zagłębia Piotr Kasprowski - główny kucharz sieci restauracji Oberża.

>>>KLIKNIJ I ZOBACZ<<<

O 12 rozpoczęła się audycja TOP 5. Wspólnie z Filipem Marczyńskim wybieraliśmy najlepszą piłkarską drużynę na Dolnym Śląsku. W gronie pięciu kandydatów znajdą się oczywiście zespoły KGHM Zagłębia i Śląska, ale także Miedzi Legnica, Chrobrego Głogów i uwaga! kobiecy zespół AZS PWSZ Wałbrzych.

A po godzinie 16 "Popołudnie z gwiazdą" w Radiu Wrocław. Wiemy jak radzą sobie z piłką nożną i kierowaniem drużyną. Co się jednak dzieje, gdy stają przed innymi zadaniami? Trenerzy Zagłębia Lubin i Śląska Wrocław, Piotr Stokowiec oraz Jan Urban nie będą mieli dziś łatwego popołudnia. Postawimy ich w ogniu różnych pytań i prób - także tych językowych.

Trener Stokowiec kontra trener Urban

Dowiemy się też kogo jeden i drugi zabrałby na bezludną wyspę. Szkoleniowiec Zagłębia nie ma wątpliwości:

Za to trener Urban okazuje się mistrzem dyplomacji:

A od godz. 18 będziemy relacjonować derbowe spotkanie KGHM Zagłębia ze Śląskiem. Mecz będzie komentował Robert Skrzyński.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama