Muzyczna żonglerka w RWK [SŁUCHAJ OD 16:00]

Marta Malinowska, Andrzej Jóźwik, MK | Utworzono: 2017-05-08 16:00
A|A|A

W poniedziałek oddamy się muzycznej żonglerce. Na antenie spotkają się artyści. klimaty i style, bywa odległe od siebie o lata świetlne. Ale z takich zderzeń rodzą się nowe rzeczy. Na dobry początek,kwadrans po 16-tej, odwiedzi nas poeta i muzyk Filip Zawada. Opowie o swoim nowym wydawnictwie: książce i płycie (Filip uprzedza, że jest hiphopowa). VJ Okime Emiko zaszczepia i promuje na naszym gruncie globalny concept Bring Your Own Beamer. O 17:40 Emiko opowie o majowej odsłonie wizualnego projektu (BYOB).

Niestrudzenie szukamy frapujących postaci i zjawisk. Nasze studio o godzinie 18:30 odwiedzą muzycy Bleeding Moses. We wtorek zagrają we wrocławskiej Nietocie. A potem Warszawa. My zostajemy u siebie i o 19:00 finiszujemy rozmową z organizatorami Music Addicted Festival 2. Podczas tego wydarzenia zagrają Lor, Jabłonka oraz Francis Tuan. Rozdamy również bilety na festiwal! Szczegóły na naszej antenie.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama