Dolnośląski Rozkład Jazdy: Festiwalu Smaków Liczyrzepy

Radio Wrocław | Utworzono: 2017-07-02 18:00 | Zmodyfikowano: 2017-07-02 18:00
A|A|A

fot. Anna Skupień

Zupa górska, pyzdry, czebureki czy pierożki podgórzyńskie to potrawy odkryte w czasie dotychczasowych edycji odbywającego się w Karpaczu Festiwalu Smaków Liczyrzepy. 2 lipca w czasie V edycji poszukiwaliśmy kolejnego kulinarnego hitu. Przy restauracji Dwór Liczyrzepy można było skosztować najsmaczniejszych i najbardziej karkonoskich potraw.

Festiwal Smaków Liczyrzepy to cykliczne (V edycja) wydarzenie, które z sukcesem promuje kuchnie regionalną, region oraz łączy to z rozrywką na wysokim poziomie. Całodniowa rodzinna impreza ma na celu zapoznanie odwiedzających ze smakami kuchni regionu Karkonoszy. Festiwal jest doskonałą okazją do degustacji wielu tradycyjnych potraw oraz lokalnych produktów.

W programie imprezy znalazły się też lubiane przez publiczność zmagania na żywo zawodowych kucharzy, a gościem specjalnym festiwalu była Beata Śniechowska, zwyciężczyni II edycji programu MasterChef. Kulinarnemu szaleństwu towarzyszył promujący lokalne rękodzieło II Jarmark Ducha Gór.

 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca czerwca 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama