Piłkarze Zagłębia Lubin mają za sobą kolejny sparing

| Utworzono: 2017-06-27 08:12 | Zmodyfikowano: 2017-06-27 08:12

Poniedziałkowy mecz w pierwszej połowie nie przyniósł bramek. Po przerwie skuteczniejsi byli piłkarze mistrzów Izraela. Dwa razy błędy zawodników Zagłębia wykorzystał Mohammad Ghadir. Najpierw w 67 minucie otworzył wynik meczu, w 86 podwyższył na 2:0. Lubinian stać było jedynie na trafienie Filipa Starzyńskiego w 90 minucie.

W Hapoelu do 64. minuty grał były pomocnik Wisły Kraków Maor Melikson. W kolejnym spotkaniu kontrolnym Zagłębie zagra dziś z Pogonią Szczecin.

Zagłębie Lubin: 1. Martin Polaček - 4. Alan Czerwiński, 27. Dominik Jończy, 33. Lubomír Guldan, 28. Daniel Dziwniel - 9. Arkadiusz Woźniak, 8. Sebastian Bonecki, 24. Jakub Tosik, 17. Filip Starzyński, 26. Bartłomiej Pawłowski (59, 16. Kamil Mazek) - 21. Jakub Świerczok.

Hapoel Beer Szewa: (skład wyjściowy) 55. Guy Haimov - 2. Ben Bitton, 4. Miguel Vítor, 5. Shir Tzedek, 69. Mihály Korhut - 24. Maor Melikson, 7. Maharan Radi, 30. John Ogu, 11. Dan Einbinder, 9. Anthony Nwakaeme - 14. Ben Sahar.