DRJ: Bike Week End [ZOBACZ]

Piotr Słowiński | Utworzono: 2017-07-08 12:01 | Zmodyfikowano: 2017-07-07 18:00
A|A|A

Zlot rowerów niezwykłych, skoki do wody na rowerach, jazda wolna, przegląd filmów rowerowych, Bike Expo czyli rowerowe targi, Bike Maraton czyli rowerowe wyścigi, pump tracki i szosowy klasyk – to w telegraficznym skrócie program na piątek, sobotę i niedzielę w Szklarskiej Porębie. Wielkim, trzydniowym finałem, czyli Bike Week Endem kończy się Festiwal Rowerowy. Będą tam chyba wszyscy kochający rowery. Będzie też Dolnośląski Rozkład Jazdy Radia Wrocław.

Rowerowy finał zaczął się o 13.00 jazdą wolną w Skateparku. Na górnym parkingu Ski Areny Szrenica odbywać się będzie natomiast Bike Expo. O 17.00 natomiast zacznie się akrobacjami Parada Rowerów Niezwykłych przy rozwidleniu dróg do Jakuszyc i Świeradowa Zdroju, skąd o 18.30 niezwykli kolarze zjadą do centrum miasta, gdzie na skwerze będą wyświetlane filmy o tematyce rowerowej.

Sobota to dzień ścigania. Odbędą się wyścigi dla dzieci i dorosłych, będą też uwielbiane przez publiczność skoki na rowerach do wody. Niedziela zarezerwowana jest na szosowy klasyk, wyścig enduro, oraz pokazy skoków do wody na rowerach w wykonaniu mistrzów. Dokładny program znajdziecie TUTAJ.

Zapraszamy! 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama