Jak jeździ się teraz po drogach w regionie?

Filip Marczyński, BT | Utworzono: 2017-08-22 16:39
A|A|A

Zacznijmy od południa, tu kolejki do zjazdu z A4 na węźle bielańskim, zarówno w stronę ósemki na południe jak i ulicy Karkonoskiej w stronę centrum miasta. Dalej w stronę Katowic niewielka kolejka do bramek płatniczych w Karwianach.

Korek na drodze nr 35 na wiadukcie nad AOW w stronę Wałbrzycha a na ósemce kolejka do świateł od strony Kobierzyc na skrzyżowaniu z AOW w Magnicach.

ciasno na Mokronoskiej w stronę Oporowa i na karkonoskiej przed krzyżówka ze Zwycięską, na której też spora kolejka przed tym skrzyżowaniem. Dużo chętnych na Klecińskiej przed skrzyżowaniem z Grabiszyńską, ale od Hallera nie ma już tłoku.

Średzka zacina się na wjeździe do Wrocławia od Środy Śląskiej w Leśnicy, Żmigrodzka przed węzłem Wrocław północ i dalej w kierunku piątki na której jest ciasna właściwie na całym odcinku do kryniczna, a potem na trasie Prusice Żmigród z powodu robót drogowych.

W samym centrum korkuje się podwale przed placem orląt lwowskich, plac społeczny w stronę placu grunwaldzkiego, i Pułaskiego w stronę Kościuszki i Piłsudskiego.

W innych miastach Dolnego Śląska korków nie ma.

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Reklama