Popołudnie z Gwiazdą: Edyta Herbuś [SŁUCHAJ 16:00-19:00]

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-09-09 15:00 | Zmodyfikowano: 2017-09-09 15:00
A|A|A

Fot. Facebook

Mistrzyni tańca, aktorka i obiekt westchnień nie jednego mężczyzny. Edyta Herbuś od kilkunastu lat osiąga w swoim życiu cele, które przed sobą stawia. Nie ogląda się na krytykę, wie co to znaczy poświęcenie, ale też i zdrowy balans między pracą, a czerpaniem radości z tych codziennych chwil:


Edyta Herbuś to dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskim show biznesie. 

Wdzięk, elegancja, znakomite role i dowód na to, że w życiu wszystko jest możliwe. Herbuś przeszła długą drogę, by osiągnąć sukces, o którym pisze dzisiaj prasa. Z nostalgią wspomina swoje pierwsze kroki, jakie stawiała przyjeżdżając do Warszawy:

Bardzo mocno świadoma samej siebie, swojej cielesności i możliwości. Takie opinie nie biorą się z przypadku, a jest ich bardzo dużo. Skąd u Edyty Herbuś taki wgląd w swoje własne "JA"?

O sukcesach i domowym życiu, chwilach na relaks oraz samorozwoju. Między innymi o tym będziemy dzisiaj rozmawiać. Dowiemy się jak wygląda rytm dnia aktorki, co sądzi o współczesnych mężczyznach i... jaką zupę lubi ugotować, gdy ma na to chwilę. 

REKLAMA

Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.
Informujemy, ze wydarzenia zaplanowane w Sali Koncertowej Radia Wrocław do końca kwietnia 2020 r. nie odbędą się. O zmianach terminów będziemy Państwa informować na bieżąco.
Reklama