Korki na Dolnym Śląsku. Gdzie stoimy?

| Utworzono: 2017-09-26 07:19
Korki na Dolnym Śląsku. Gdzie stoimy? - fot. archiwum radiowroclaw.pl
fot. archiwum radiowroclaw.pl

Swoją przejażdżkę po mapie korkowej zacznijmy od Wałbrzycha - tu postoicie na Armii Krajowej w okolicach dworca Wałbrzych Miasto. W Legnicy przytyka się Piastowska, a w Jeleniej Górze postoicie na Sobieskiego.

Wciąż wahadłowo auta puszczane są drogą 39 na trasie z Łagiewnik do Strzelina pod Mikoszowem. Tam jeden pas tarasuje pojazd ponadgabarytowy, na którym przesunął się ładunek.

We Wrocławiu tłoczno już na placu Społecznym i Dominikańskim oraz na Podwalu między placem Jana Pawła II a Dworcem Świebodzkim.

W mniejszych lub większych korkach utkniecie na wszystkich wlotówkach do Wrocławia, zwłaszcza na zachodzie na drodze ze Środy Śląskiej - tu zatkana Kosmonautów. Na północy kłopoty na Pełczyńskiej z Obornik Śląskich i piątce z Trzebnicy. Tu zator ma 3 km. Na południu i południowym wschodzie stoi Buforowa, Opolska i Strachocińska.

Najłatwiej przebić się w stronę centrum jest wjeżdżającym na północnym wschodzie od Oleśnicy. Jednak i oni parę chwil postoją w okolicach Korony na Krzywoustego.

Reklama

Komentarze (0)
Dodając komentarz do artykułu akceptujesz regulamin strony.
Radio Wrocław nie odpowiada za treść komentarzy.